Skocz do zawartości

Guglarz, white seo, występowanie słów kluczowych i SWLe


Gamsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Po co Google ma płacić pracownikom jak masa szaraków omamiona ideologią czystości SERP sama założy fora i blogi i sama będzie czyścić bezpłatnie SERP w imię Świętej Czystości Wyników ?

Z tego co pamiętam to tylko jedna osoba na tym forum pisała o spam reportach i o tym, że celem jej działania jest czystość indeksu. Szczerze mówiąc nie widzę powodów do tego, aby przyklejać tę samą etykietę wszystkim, którzy bezinteresownie służą pomocą czy to na tym forum, czy też na forum Google.

A co do pomocy ze strony Guglarza to tak samo jak administratorzy tego forum, tak samo sam Kaspar nie jest w stanie odpowiadać na każdy pojedynczy post na forum. I tak samo na tym forum, jak i na forum Google, są osoby chętne do pomocy.

Niech mi ktoś powie, jak należy rozumieć tekst Xanna o przeciwnych stronach barykady ?

Ja stawiam na tworzenie kolejnej teorii spiskowej tylko po to, aby na PiO nikomu się nie nudziło ;-) Nie rozumiem dlaczego ze względu na lekko odmienne zdanie nawet na jeden temat, stosowane są tego typu podziały. Były już podziały ze względu na datę rejestracji (a konkretnie numerek przy profilu), były ze względu na grubość portfela, a teraz ze względu na to, że ktoś preferuje nieco inne metody i nie jest w tym przypadku wyjątkiem.

z drugiej strony są Ci co dają filtry i bany za to ze strony są pozycjonowane

W swoich postach Seweryn radzi co robić aby nie dostać filta czy bana, a jeśli już ktoś dostał, jak się go pozbyć. A to z Twoim zarzutem nie ma nic wspólnego.

Część osób rozmawiających w tym wątku reaguje tak, jakby miało powstać coś nowego. A to tylko zmiana platformy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre zaplecze, jest i jako tako dobre dla usera, więc w indeksie może siedzieć, po co je szukać?

a szukało by się tak samo jak każde inne, jeżeli Google miałoby zatrudnić takiego czyściciela to rozumiem, że miałby dostęp do indeksu bez ograniczeń 1000 wyników, komendy link:, itd.. wtedy to już z górki...

najliczniejszej grupie pozycjonerów - pokemonach

dokładnie, pytanie tylko ile % rynku jest w rękach pokemonów? wydaje mi się, że znacznie więcej niż w przypadku kilkudziesięciu większych firm, więc powinno się to Google opłacać, klienci pokemonów powinni się wtedy zainteresować np. Adwords, bo dla duże firmy byłyby za drogie...

A wiesz jaki to by miało wpływ na markę w przyszłości?

szczerze mówiąc to nie wiem... pokemonów-pozycjonerów jest kilka tysięcy? za mała grupa aby zmienić albo wprowadzić nową ustawę ;)

ps. nie odpowiedziałeś na pytanie, czy byłbyś w stanie znaleźć zaplecze innych? :D

---

nie ma to jak sobotnie pogaduszki, będzie na dziś, bo i tak nic z tego nie wynika :(

Google pewnie już dawno rozważało zatrudnienie takiej osoby, najgorzej to uszczęśliwiać kogoś na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, pytanie tylko ile % rynku jest w rękach pokemonów? wydaje mi się, że znacznie więcej niż w przypadku kilkudziesięciu większych firm, więc powinno się to Google opłacać, klienci pokemonów powinni się wtedy zainteresować np. Adwords, bo dla duże firmy byłyby za drogie...

Są tańsze metody pozyskiwania ruchu, raczej Adwords to by była ostateczność ;) Wręcz można stwierdzić że wzmocniła by się wszelka alternatywa dla Adwords :D

szczerze mówiąc to nie wiem... pokemonów-pozycjonerów jest kilka tysięcy? za mała grupa aby zmienić albo wprowadzić nową ustawę

Wiesz gdyby pojawiła się jakaś alternatywa dla google jakaś lokalna jak seznam w Czechach to na fali sprzeciwu zyskała by wielu "wpływowych"

zwolenników :(

E:literka

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tylko jedna osoba na tym forum pisała o spam reportach i o tym, że celem jej działania jest czystość indeksu. Szczerze mówiąc nie widzę powodów do tego, aby przyklejać tę samą etykietę wszystkim, którzy bezinteresownie służą pomocą czy to na tym forum, czy też na forum Google.

Jedna pisała, a ile tak robi po cichu?? Ja osobiście nie wierze w "bezinteresowna" pomoc ;)

Sa tacy co nawet mówią po co to robią. Polecam :

https://pl.youtube.com/watch?v=NXEDhYwJaWI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna pisała, a ile tak robi po cichu?

Gdzieś na forum znajduje się ankieta na ten temat, więc możesz sprawdzić. Ja osobiście zakładam, że jeśli ktoś dopala celowo konkurencję to stosuje także inne chwyty "poniżej pasa", aby pozbyć się jej z walce o wysokie pozycje swoich stron. Sama nie popieram żadnych z tego typu działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoich postach Seweryn radzi co robić aby nie dostać filta czy bana, a jeśli już ktoś dostał, jak się go pozbyć. A to z Twoim zarzutem nie ma nic wspólnego.

Lexy pokątnie mówimy już o Tobie "cytownik" - napisali tu jasno , bo on tak powiedziawszy itp idt

żadko coś wywodzi się od Ciebie , wzysko jest typu bo google powiedziało, kiedy Ty w ogóle zrozumiesz ze my tu rozmawiamy o wy pozycjonowaniu stron w Google co jest sprzeczne z zasadami google

Zadam Ci jedno banalne pytanie, jak wypozycjonowac sklep na hasło bielizna wg zasad i wytycznych google - może tak zrozumiesz jaka jest różnica. I tak wiem ze nie odpowiesz ale warto było spróbować.

Naprawdę nie musisz cygowac co 5 min zasad google wszyscy je znamy.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wypozycjonowac sklep na hasło bielizna wg zasad i wytycznych google

Tak ;-) Swoją drogą dziwi mnie to pytanie, bo nigdy nie pisałam, że trudne frazy da się wypozycjonować w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdyby pojawiła się jakaś alternatywa dla google jakaś lokalna jak seznam w Czechach to na fali sprzeciwu zyskała by wielu "wpływowych"

zwolenników :D

E:literka

no mam nadzieje, że sie pokaże a czas pokaże jak i kto pomoże jej bezinteresownie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu w ogóle zakładałeś, że moja odpowiedź będzie inna? Była tu już długo rozmowa o pozycjonowaniu naturalnym i wtedy w co drugim poście zaznaczałam, że chodzi o łatwe frazy.

Wracając jeszcze na chwilę do Twojego poprzedniego posta - kiedy trzeba opisuję co Google pisze na dany temat, a kiedy trzeba piszę na podstawie własnych doświadczeń. Widzisz w tym coś dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski z tego tematu takie - że łatwe frazy same wchodzą do indeksu, dzięki chociażby optymalizacji, a na trudne trzeba dodatkowo przywalić ostro linkami i/lub swlem.

Dzięki chłopaki (i dziewczyny) toż to tajemna wiedza ;)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tylko jedna osoba na tym forum pisała o spam reportach i o tym, że celem jej działania jest czystość indeksu. Szczerze mówiąc nie widzę powodów do tego, aby przyklejać tę samą etykietę wszystkim, którzy bezinteresownie służą pomocą czy to na tym forum, czy też na forum Google.

Ja widzę:

www.seotalk.eu/memberlist.php?mode=group&g=5

www.seotalk.eu/memberlist.php?mode=group&g=4

Co prawda nie twierdzę, że składacie spam raporty ale jak by na to nie patrzył wspieracie tę osobę, która to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrując się na forum nie patrzę na to, kto jest administratorem i czy jego ideologia pod jakimkolwiek względem jest taka sama jak moja. Interesuje mnie jedynie to, czy zainteresują mnie omawiane tematy.

Gdybym miała analizować dokładnie co administrator każdego forum myśli na temat pozycjonowania, polityki czy wielu innych tematów, zapewne u każdego znalazłabym coś, z czym się nie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności