Skocz do zawartości

Guglarz, white seo, występowanie słów kluczowych i SWLe


Gamsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta reakcja z odbanowaniem hompejdżów SWLi to spowodowana zarzutami o cenzure czy checia "wybielenia" sie w temacie Adwordsów ??

https://www.pozycjonowanie.websukces.net/wy...nie-sie-google/ :)

@Seweryn pisałeś cos na pijarowym goglotabloidzie, że coś Ci poleciało na 8 strone jakie to jest uczucie kiedy wartościowa witryna "po linii i na bazie" (że tak określe terminem socjalistycznym) leci w dół i nie wiesz co jest grane ??

Pytam całkiem poważnie baz żadnych aluzji czy podtektów ...

Plizzz nie uzywaj argumentów w stylu "cierpie dla idei" :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie zegnam :-) p.wedrowiec. :P powodzenia. Koncze dyskusje, bo nic nie wnosicie stukacie jak na GG normalnie rozpatcz :) I te stopki :) dziala to w ogole? ale zapozno heheh...

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest rozpatcz?

I żadnej stopki u siebie nie zauważyłem...

Nie łam się tylko przełam się, zainwestuj 5 minut w instalację FF i włączenie sprawdzania pisowni, więcej myśl wolniej pisz i będzie dobrze. "bo nic nie wnosicie stukacie jak na GG normalnie rozpatcz " Problem jest taki, że to Ty właśnie stukasz jak na gg bez zastanowienia i wychodzi z tego bełkot.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie zegnam :-) p.wedrowiec. :P powodzenia. Koncze dyskusje, bo nic nie wnosicie stukacie jak na GG normalnie rozpatcz :) I te stopki :) dziala to w ogole? ale zapozno heheh...

Czemu zegnam??

Powiedz mi jakie jest twoje stanowisko wobec takich nazrzędzi jak adder czy automaty do spamowania precli i tak dalej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie zegnam :-) p.wedrowiec. :) powodzenia. Koncze dyskusje, bo nic nie wnosicie stukacie jak na GG normalnie :) I te stopki ;) dziala to w ogole? Czy zapozno heheh...

A mnie w cale nie rozczarowała kultura "chłopców ciemnej mocy" :P naczytałem się tu :) Zainwestujcie w słownik ort. I teorie nie które są naprwdę zadziwiające.

Życze wysokich pozycji. :)

pozdrawiam Lexy, Irka :) gorąco

edit sory wysialo mi lacze sorry za II posty.

@ Beerbant nie jestem zly ze z 20 pozycji spadlem na 80, martwcie sie o siebie. Bo ja się nie martwie.

do przeszłosci, sorrki za bledy pisze z doskoku z pracy. wlasnie takim belkotem przedstawiasz kolego wedrowiec polemike GG otworz oczy ;) mieszkasz tu? Chyba ze ...

pa

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w cale nie rozczarowała kultura "chłopców ciemnej mocy" :) naczytałem się tu :P Zainwestujcie w słownik ort. I teorie nie które są naprwdę zadziwiające.

Sewek nie daj się :) Słuchaj nie czepiam się twoich ortów i innych spraw porostu napisałem to do tych co jak nie maj się do czego czepiać to się ortów czepiaj i innych wyzywaj od nieuków głąbów i tak dalej.

Osobiście mi zwisa jakie kto wali byki ;) jego sprawa nie moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seweryn nie odbieraj nas źle, jeżeli chodz o orty to i tak ja tu mam pierwsze miejsce bez apelacyjnie tak ze twoje dwa trzy posty tego nie zmieni.

Odnośnie polityki SEO to każdy ma swój własny punkt widzenia i zawsze tak będzie , jedni planują przyszłość inni chwytają chwile.

Jedno jest tylko pewne - kradzież to kradzież czy mała czy duża nadal to kradzież , jak widzisz po sobie kara zawsze jest taka sama

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę Sewer (moge tak ?) a co do przyszłości to się nie martwie, mamy w zanadrzu pare pomysłów innych niż pozycjonowanie, które i tak powoli staje sie małym ułamkiem marketingu internetowego a za kilka lat bedzie jeszcze mniejszym, bardziej sie martwie monopolem googlasowskim i zwiazaną z tym faktem łatwością manipulowania ludźmi (bo przecież wystarczy przeczytać "uprzejmie donosze i kliknąć potem w raporcie napisać "black seo" i w wersji oficjalnej podać , że "walczymy o czystość indeksu pragniemy aby uzytkownicy uzyskiwali jak najtrafniejsze odpowiedzi na pytania" prawda jakie to łatwe ?

bo przecież tak ciężko są zaspamowane wyniki wyszukiwania dla frazy ogórek kiszony :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, wyczułem atak na moja osobe szanownego pana wedrowca, szkoda tylko, ze nie wie ze nie jestem tutaj, aby sie tu kłócić. Jak ktoś napisał jestem po drugiej stronie barykady. Tylko ja poruszylem sprawe reklam Adwords wbrew polityce G. Tam gdzie trzeba :) i zahaczając inne tematy dla kompromisu. Nie mając pojecia co kto, ale to tak jest zazwyczaj kto sie szybko wychyla (...)

W GPDW jestem członkiem, aby pomagać nie twierdze, że osobom na wysokim poziomie "ciemnej mocy" tylko w przewadze normalnym webmasterom. To nie znaczy ze mozesz sobie p.wedrowiec po mnie chodzić, bo nie jesteś tutaj od tego ! Trzymaj poziom jak sie z czyms nie zgadzasz pokaż klase i porozmawiaj! a nie irytuj

Drugą sprawą jest to, że z założenia wiem, że moj blog jest krytykowany, ale mam takie motto, pisać dla każdego, moje zdanie, nie pisze bloga o pozycjonowaniu potwierdzajac fakty, ktore np. wyszly i takich wpisow na blogach jest 3000 :P Ale dziwne nie, juz wracam na pozycje ktos mi tam wytknął, nie do konca, ale waracam.

Nie zaleznie od "ideologi" wiedziałem ze beda tu osoby Ok, jak i (...) Normalne. TakZe jesli ja traktuje kogos Ok chcialbym byc traktowany normalnie. Kazdy ma prawo do uprawiania tego co chce jak i podreslam kazdy robi to na swoje konto. Nie lubie spięć ... wole rozmowe.

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Kazdy ma prawo do uprawiania tego co chce ......

dokładnie tak jak mówisz , dlatego sadzimy precle i podlewamy je przez SWL zeby lepiej rosły , tylko że sąsiada mamy takiego co nam plagi Egipskie zsyła na nasze uprawy

ps. Seweryn używasz SWL czy nie ? do pozycjonowania stron

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności