Skocz do zawartości

Czy to Filtr ? Czy to coś innego ?


ewelinkac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czytałam różne artykuły, ale pisze dla upewnienia sie oraz poznać innych opinie o mojej sytuacji.

Od dwóch dni mój sklep spadł z 1 pozycji na 7-5 stronę (40-80 pozycja) w google co parę godzin zmienia

pozycje,miałam ponad dla 8-10 słów kluczowych 1 miejsce.

Opis strony:

- strona utworzona:2007.01.20 dodana w google: około 2007.III - 2007.IV

- pozycjonowanie było stopniowe zaczynając od katalogów i powoli dokupując linki

- Linki nieoczywiście z różnymi anorch textem, niektóre są na stronach nie tematycznych bo z moją tematyką trudnej

- strona nie zawiera SWL

- zrobiona optymalnie dla wyszukiwarki

Oto dziwne objawy:

- nagły spadek na niską pozycję poniżej 40 wszystkie nie licząc juz pod nazwami produktów na sam koniec

- co kilka godzin pod najważniejszym dla mnie hasłem strony zmieniają pozycje

- google siedzi na mojej stronie i szpera ponad 5 tys przeglądniętych stron w ciągu 2 dni a podstron mam max. 14 tys

- jedna z konkurencji ma to samo, trafiła z tego co widac ma ponad 200 linków wpisując link:konkurencja.xx ale istnieje ponad 4 lata w google.

- w Top 10 zostały strony tylko z katalogami tematycznymi reszte stron zostało porozrzucane na różne pozycje

Dziwne to jest nie wiem czemu tam mnie wyrzuciło, możliwe że filtr ale na jakiej podstawie? Czy filtr kończy sie po przeglądnięciu wszystkich podstron ? Czy po prostu google szaleje i chce zrobić porządek w danej kategorii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności