Skocz do zawartości

Rozpisałem się a Szy w międzyczasie zamknął temat...


Arturro

Czy na Pogaduszkach powinno się rozmawiać na kontrowersyjne tematy?  

  1. 1. Czy na Pogaduszkach powinno się rozmawiać na kontrowersyjne tematy?

    • Tak
      18
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie - mozna nie lubiec, mozna krytykowac, mozna miec u przedzenia ale co innego miec mysli typu "ja bym was wszystkich wymordowal" - to juz nie jest normalne. To tak samo jak by moim marzeniem byloby dostac sie do wladzy i wymordowac wszystkie dziewczyny o imieniu Karolina 8)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas się wypowiedzieć

1.Uogólnianie jest grożne!!!!!!!! i rodzi fobię

Kazdy człowiek jest inny amen

2.Żydzi ,geje,heterosexualni ,kosmici każdy ma swoje wady i zalety.Jedni są dobrzy drudzy są zli ot jak w zyciu

3.Histori nie cytujmy punkt widzienia zależy od Punktu siedzenia !!!!

4.Tematy w pogaduszkach są dozwolone jesli nie łamią prawa w ogólnym jego słowa znaczeniu.

Zaraz poproszę Michała o dopisanie punktu do regulaminu.

Że obrażanie jakichkolwiek osób ze względu na rasę ,płeć ,religie i upodobania sexualne surowo wzbronione z wyjątkiem kawałów w dziale dowcipy bo granice w dowcipach są trudne do ustalenia!!!

I taki jest finał sprawy

Ps.Szy zamknoł temat prewencyjnie aby ktoś za chwilę kogoś nie obrażał i takie prewencyjne zamykanie tematów jest dobre po co rzucać błotem i ktoś ma sie czuć pokrzywdzony.

Chamstwo i agresja nie tłumaczy niczego i bedzie tępione.!!!!!

Insynuacje sposoby obrażania inaczej też .

Poziom dyskusji bedzie bacznie obserwowany

K.B

Z góry proszę o usunięcie obrazliwych tekstów przez włascieli zanim je wykropkuję!!!!!

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy w pogaduszkach są dozwolone jeśli nie łamią prawa w ogólnym jego słowa znaczeniu.

kill bill - Ty żydowski (określenie nacji bez zabarwienia pejoratywnego)pedale (określenie preferencji seksualnych w potocznym języku, w żaden sposób nie obraźliwe)!

Pogadamy inaczej (bardziej nieoficjalnie, otwarcie...) jak Cię dorwę (ponieważ jesteś słabo osiągalny, niedostępny).

Dla świętego spokoju wrzucę buźkę - :P (czyli dział dowcipy - usprawiedliwione).

ps. I niech mi teraz ktoś udowodni, że chciałem Go obrazić... co najwyżej mogłem sie mylić.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego własnie tu jesteśmy żeby cenzurować..

I choć musimy być bezstroni jak to w funkcji publicznej.

To jednak musimy niestety z żalem :P kroić i ciąć tematy.

Pozostaje nam chwilami zamordyzm za co z góry przepraszamy. 8)

Ps teraz ja zamknę temat jako idący w niewłasciwym kierunku. 8)

zagłosowałem na tak w ankiecie następnie zamknołem :P

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności