Skocz do zawartości

Co robicie w przypadku filtra za SWL?


tomek_25

Co robicie w przypadku filtra za SWL?  

217 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robisz z systemem wymiany linków w momencie otrzymania filtra od Google?

    • Pod żadnym pozorem nie zdejmuję punktów.
      43
    • Zdejmuje tylko linki rotacyjne.
      14
    • Zdejmuje tylko linki stałe.
      0
    • Zdejmuję wszystkie linki i piszę do G o ponowne rozpatrzenie.
      40
    • Inna odpowiedź [prosze pisać w temacie]
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje odpowiedzi - "czekam" :hello:

Poza tym dlaczego akurat filtr za SWLe ? z kad ta pewnosc ? ;)

Już się cieszyłem gdy moja strona przeżywała rozkwit (rekordy w adsensie) ale z przykrością musiałem wrócić do świata realnego.

No i juz wiesz za co masz filtr - niestety strony wyswietlajace AdSense czesto sa skazane na filtra za byle co. Dlaczego ? nie wiem, moze lubia sobie strzelac w kolano... W kazdym rasie testowane, sprawdzone.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Poza tym dlaczego akurat filtr za SWLe ? z skąd ta pewność ? :D

No bo tak się ogólnie przyjęło ze filtr musi być tylko za SWL'e , wszyscy zapominają o tym ze G ma algo do walki z MFA i właśnie w wyniku tego algo padają najczęściej filtry, jak się zorientujecie na czym może ono polegać łatwiej wam będzie nie wpaść w filtra,

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu juz odinstalowałem SWL i strona dalej stoi na 7 stronie google po spadku z top 10 pod ;) pisałem też do google o ponowną indeksacje (może to był bład?)

wzmocnij strone kilkoma linkami z precli - pomoże po kilku tygodniach :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletne bzdury piszecie z tym adsense i filtrach.

wpiszcie sobie frazę - kredyt - i powłaźcie na strony w pierwszej 10-tce. Mam na myśli jedną ale nie podam adresu. Ma adsense i co filtra nie ma i nie miała nigdy ;) a fraza bardzo trudna. To jest różnica między dobrym a złym pozycjonerem a nie wywodami że google to a tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość stron z filtrem nie ma adsense czyli nie jest MFA

W moim przypadku 95% stron z AdSense ma filtra, strony z filtrem bez AdSense to u mnie rzadkosc na poziomie 1% ;)

Jak masz same MFA to się nie dziw ale nie wszystkie strony używające AS są MFA wyobraź sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz same MFA to się nie dziw ale nie wszystkie strony używające AS są MFA wyobraź sobie:)

Mam tez kilka ładnych portali, o które naprawdę dbam i poleciały w kosmos. Dopiero zdjęcie reklam pomogło :) Ogólnie wstawiając ten magiczny kod sciągamy na siebie moderację ręczną, która może uwalić stronę za byle co, bo to już przestaje być nasza strona - to jest jest ich powierzchnia reklamowa i musi być idealna względem ich wytycznych.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale usunięcia Adsense nie zrozumiem puknijsie.gif
Ale cóż...zrozumieć google smile.gif.

A no walsnie - ja tez nie rozumiem :) Zdjecie reklam nie pomoze od razu, filtr zaleznie od rodzaju moze potrwac kilka miesiecy. Wogole nie wiem czy mi pomoglo, czy z reklamami strona wyszla by w takim samym czasie, jednak bez nich utrzymuje sie zazwyczaj stabilniej.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mój plan:

1. poczekam tydzień a może wróci :)

2.zdejmę te reklamy poczekam trochę , dodam jeszcze contentu i napiszę znów o ponowne rozpatrzenie

3.jeżeli znów nic nie da dam 301 i dokopie trochę linków :P

4.jak znów nic nie da to rzucę domene gdzieś w zapomnienie, dam sobie przypomnienie w jakimś notesie (powtórzenie) raz na miesiąc aby sprawdzić gdzie jest moja domena :).

Póki co tutaj mi Xann pomógł: strona MFA (nie będe ukrywać perełka to to nie jest żebym się kłócił) większe prawdopodobieństwo ręcznej moderacji, większe prawdopodobieństwo filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności