Skocz do zawartości

Co robicie w przypadku filtra za SWL?


tomek_25

Co robicie w przypadku filtra za SWL?  

217 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robisz z systemem wymiany linków w momencie otrzymania filtra od Google?

    • Pod żadnym pozorem nie zdejmuję punktów.
      43
    • Zdejmuje tylko linki rotacyjne.
      14
    • Zdejmuje tylko linki stałe.
      0
    • Zdejmuję wszystkie linki i piszę do G o ponowne rozpatrzenie.
      40
    • Inna odpowiedź [prosze pisać w temacie]
      12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dodam że na takei zdjęcie czekałm 5 dni :)

Dziś oczyściłem następny katalog ... wiec przyłaczam się do czekających :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge odetchnąć z ulgą. Dzisiaj filtr został zdjęty. W niedziele póżnym wieczorem wysłałem requesting reconsideration ale jestem na 90% pewny że to nie było powodem zdjęcia filtra. Filtr trwał równiutkie 4 miesiące (9.08-9.12) więc pewnie sam "się skończył"

Ale jeśli to komuś w czymś pomoże to powiem tylko tyle że od sierpnia zmieniłem layout strony, usunęłem SWL i wszystkie linki prowadzące do strony (LiveLink i Eweblnk) oraz nadałem nofollow większości linków (nie wszystkim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragne się pochwalić że czekałem na zdjęcie fitlra ... 1 dzień :)!!! OD wczorajszego posta powyżej :)!

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwna zaleznosc.

Kilka dni temu strona ktorej adres zaczynał się na b wyszla z filtra. Dzisiaj strona której adres zaczyna się od e tez wyszła z filtra. Pozostałe strony które raportowałem jeszcze siedza a ich adresy zaczynają się od dalszych liter alfabetu tj. h, t, p

Wniosek z tego ze chyba google rozpatruje strony wg. jakiejś alfabetycznej listy.

Czy też zauważyliście coś takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwna zaleznosc.

Kilka dni temu strona ktorej adres zaczynał się na b wyszla z filtra. Dzisiaj strona której adres zaczyna się od e tez wyszła z filtra. Pozostałe strony które raportowałem jeszcze siedza a ich adresy zaczynają się od dalszych liter alfabetu tj. h, t, p

Wniosek z tego ze chyba google rozpatruje strony wg. jakiejś alfabetycznej listy.

Czy też zauważyliście coś takiego??

A myślałem że tylko ja mam tworze takie teorie spiskowe :)

Przedczoraj moja strona na litere "d" wyszła z filtra.

Wczoraj strona konkurencji na litere "d" wyszła z filtra.

Dzisiaj strona konkurencji na litere "e" wyszła z filtra.

Jakoś się to układa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności