Skocz do zawartości

Co robicie w przypadku filtra za SWL?


tomek_25

Co robicie w przypadku filtra za SWL?  

217 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robisz z systemem wymiany linków w momencie otrzymania filtra od Google?

    • Pod żadnym pozorem nie zdejmuję punktów.
      43
    • Zdejmuje tylko linki rotacyjne.
      14
    • Zdejmuje tylko linki stałe.
      0
    • Zdejmuję wszystkie linki i piszę do G o ponowne rozpatrzenie.
      40
    • Inna odpowiedź [prosze pisać w temacie]
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat sciagac SWL-e czy nie. Wedlug mnie na 99% sa one powodem filtrow na moje strony. Mam 8 serwisow, ktore pozycjonuje i staram sie zarabiac na nich kase. a 6 z nich sa SWL-e (na samym dole Nstrony). Wszystkie z tych 6 serwisow dostaly filtry (w roznym czasie), siedza w nich do dzis. 2 pozostale serwisy bez SWL-li trzymaja pozycje, a nawet maja tendencje wzrostowa.

Myslalem zeby sciagnac SWL-e i zglosic strony do ponownego rozpatrzenia, jednak mam jeszcze po kilka linkow pozycjonujacych do innych stron, wygladaja one jak linki z SWL-i ale nimi nie sa. Jak google potraktuje takie linki ? Cos mi sie wyjade, ze przez to moga byc problemy...

Prosze o rady, moze ktos w podobnej sytuacji uporal sie z filtrami ?

tunery tv - portal o kartach telwizyjnych

ilustrator - profesjonalna grafika komputerowa

A może chcecie się czegoś dowiedzieć o Bułgarii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moje zdanie jest takie ze na stronach na ktorych sie zarabia nie powinno byc zainstalowanych swl.

Takze ściagnij swl ze wszystkich zarobkowych stron i zbuduj jakies zaplecze pod site na którym bedziesz zbierac punkty w SWL'ach

Wiem ze latwo powiedziec a ciezko wykonac ale taki uklad wg. mnie jest "najzdrowszy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, juz od pewnego czasu zbieram punkty SWL na innych stronach aby moc wywalic SWL na tych zarabiajacych. Jednak google w polityce jakosci pisze, ze linki reklamowe musza miec atrybut nofollow co jest mi nie w smak bo planuje zostawic bardzo niewielka ilosc, 2-3 linki (nie SWL) na zarabiajacych stronach. I jestem ciekawy czy google tak rygorystycznie tego przestrzega.

tunery tv - portal o kartach telwizyjnych

ilustrator - profesjonalna grafika komputerowa

A może chcecie się czegoś dowiedzieć o Bułgarii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli filtra mam na 90% za linki które prowadzą do mojej strony (większość swl). Jest sens zakończyć linkowanie z SWL ? Czy przeczekać i nic nie robić ;/ ?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołozyc zwyklych linkow z precli i katalogów

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołozyc zwyklych linkow z precli i katalogów

Preclów niezbanowanych już niewiele zostałą. !!!

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chyba umnie się cos ruszyło ...

pod moją frazą jestem już na 42 pozycji

dodatkowo wzosła ilość przychodzących z wyszukiwarek z 11 % na 15 :) mysle ze google wartościowe witryny wyciagnie z filtra aby podnieść poziom wyników wyszukiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dziś podzielę się swoim doświadczeniem z filtrami, piszę dość późno ale filtr zszedł więc mogę teraz coś w końcu opisać.

Dziś minęło u mnie 90 dni od nałożenia filtra, filtr nałożony na 16 haseł, puścił i znów strony mam w top 1-10, w międzyczasie próbowałem pisać do G o ponowne rozpatrzenie, nic to nie dało. Strony linkowane swl-ami jakimi tylko się da, dużą ilością punktów, być może przez to wpadły w filtr chociaż zawsze je tak linkowałem i przez rok trzymały się w topie więc nie wiem skąd nagle ten filtr, chyba w listopadzie G się zezłościł i zaczął filtrować co popadnie. W trakcie trwania filtra nie usunąłem swli a nawet zwiększałem linkowanie. Strony wróciły i się trzymają, zobaczymy jak długo. Strony są zrobione pod użytkowników ale posiadają też reklamy G, jakby kogoś to interesowało. Z poprzednich postów jakie wyczytałem wynika że filtr schodzi gdy zdejmiemy swle ze strony, jeśli jednak jest jakiś inny powód za filtrowania to raczej prośba o ponowne rozpatrzenie strony nie poskutkuje, chyba że ktoś ma jakieś inne doświadczenie w tej sprawie to niech się podzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hameryki nie odkryłeś :lol:

jednakże IMHO zależy to od strony jaką się posiada. Ja ewidentnie zostałem odlfiltrowany po usunięciu SWL z katalogów. natomiast zwykłe strony jak opisaleś z drobną pomoca pewnych "innych narzedzi" :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności