Skocz do zawartości

Co robicie w przypadku filtra za SWL?


tomek_25

Co robicie w przypadku filtra za SWL?  

217 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robisz z systemem wymiany linków w momencie otrzymania filtra od Google?

    • Pod żadnym pozorem nie zdejmuję punktów.
      43
    • Zdejmuje tylko linki rotacyjne.
      14
    • Zdejmuje tylko linki stałe.
      0
    • Zdejmuję wszystkie linki i piszę do G o ponowne rozpatrzenie.
      40
    • Inna odpowiedź [prosze pisać w temacie]
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że nic nie odkryłem ale często szuka się opinii i doświadczeń większej ilości osób, im więcej osób opisze swoje doświadczenia tym lepsze wnioski będzie można wyciągnąć, ankieta nie jest miarodajna jednak opinie i doświadczenia ludzi, owszem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja tam nic nie robię, bo w filtry po prostu nie wpadam, chyba że takie które skutkują podsniesieniem pozycji :blush:

Najgorszą rzeczą na filtr jest usuwanie linków, jeśli strona wróci to i tak w końcu spadnie, nawet nie z powodu filtra a utomatycznie.

Widzę że nieraz 3 miesiące to przełomowy moment po którym google samo "odpuszcza" filtr, chociaż bywają też gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności