Skocz do zawartości

Pisząc art. czy nie robię błędu?


hynymyny

Rekomendowane odpowiedzi

Przykład I:

przyklad1.PNG

Tak jak

1

widać tytuł artykułu "Californication s01e03 “The Whore Of Babylon”", później kilka linijek w art. i pojawia się

2

"Californication 01×03" i słowem californication linkuję stronę główną, lub stronę z opisem serialu, która też jest dla mnie bardzo ważna.

Przykład II:

przyklad2.PNG

Jak widać

1

to tytuł artykułu, gdzie następnie nie ma nić tylko od razu

2

i następnie jest przygotowany art.

Pytania:

1. Czy powinienem zrezygnować z powtarzania podobnego tekstu [tytuł różni się s01e01 =/ 01x01]

2. Jeżeli nie czy mogę używać 2 opcji, lub która jest lepsza.

3. Proszę o wszytkie dogodne sugestie z tym związane.

Californication czyli seks, piękne kobiety i niesamowity David Duchovny w roli głównej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie powinieneś rezygnować. Być może zrobiłeś to nieświadomie ale to jest dobre rozwiązanie. Przy dobrej optymalizacji obie frazy wypłyną wysoko w SERP i tym samym zgarniesz więcej osób. Ludzie różnie wpisują to w Google.

2. Żadna nie jest lepsza. Według mnie najlepszą opcję już stosujesz czyli oba przypadki.

3. Nie linkuj tylko słowa Californication ale również razem z numerami odcinków (bez tytułów odcinków) w obu wersjach.

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Nie linkuj tylko słowa Californication ale również razem z numerami odcinków (bez tytułów odcinków) w obu wersjach.

Dobra ale jeżeli linkuję stronę główną to mam również to robić z numerem odcinka ??

Californication czyli seks, piękne kobiety i niesamowity David Duchovny w roli głównej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności