Skocz do zawartości

dobry grafik. istnieja jeszcze tacy?


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A powiedzcie jeszcze, czy szukacie grafika w sensie: zrobi projekt graficzny, dostarczy PSD (lub inny format) i będziecie zadowoleni,

czy szukacie grafika w sensie: zrobi projekt graficzny, potnie to i dostarczy HTML+CSS+Obrazki?

Grafik to grafik i niech zajmie się dobrze swoją działką - tak więc na ogół dostaje PSD. Nie mniej uważam, że POWINIEN znać przynajmniej podstawy css/html, NIE żeby je wykonywać, ale żeby zrobić poprawny layout. Osoby bez tej znajomości często robią różne potworki, których za cholerę nie da się dobrze przenieść w html :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, to wiadomo. Tylko właśnie chciałem zaznaczyć to, że design nie jet dla mnie problemem, w Photoshopie siedzę ostatnio cały czas, ale minęło trochę czasu od ostatniej przeróbki designu na kod html+css i bardzo niechętnie bym się za to zabierał :D

Trzeba mieć albo szczęście, albo nosa do ludzi. Wy wszyscy narzekacie na grafików, a ja ostatnio trafiłem na programistę, z którym się idzie tylko pochlastać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanos, ta "stówa" jest użyta na wyrost, chodzi o to, że jest pewien krąg klientów, którzy myślą że wszystkie super projekty są warte tyle :) i jeżeli mówisz komuś że logo firmy robisz za 600netto to sie facet oburza, że mu chłopaki z allegro robia po 300zl ale to strone + pełną indentyfikacje wizualną firmy/produktu.

Więc ja nie mówie, że przyjmujemy zlecenia za 100zł a potem narzekam na to że za psie pieniądze pracuję. :-) poprostu pokazuje folio, podoba sie albo nie, slucham czego klient potrzebuje szykuje projekt i podaje cene :) jeden płacze jw. a drugi przyjmuje i tyle.

Normanos a co powiesz o folio z poprzedniego mojego posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co Ci chodzi, ale w tym wątku ja skupiłem się na innym problemie. Bo temat kasy jest szeroki i w zasadzie można by w nieskończoność o tym nawijać. Nie ma co dyskutować o typie 'zlecenia.przez.net'. Ja też mam ciągle takie oferty ale po prostu podaje minimalną cenę wyjściową do dalszego omawiania projektu i jak nie pasuje to koniec rozmowy.

"a co powiesz o folio z poprzedniego mojego posta? " - już odpisałem poprzednio. Jest w rar/pdf, nie chce mi się tyle tego ściągać, a strona nie zachęca do tego: wygląda na nieskończoną, puste ogromne elementy, brak typografii etc.

Dobra pobrałem tego .RARa żeby nie było i co? A tam w środku PDF :). Laptopa mi zmuliło, 100% cpu od tego pdfa :)

Bardzo fajna oferta, podoba mi się, ładne, przejrzyste. Niestety w środku nie ma ani jednej strony www, a wasza jest dramatyczna. Masz do pokazania jakieś projekty stron www? Mnie w tym momencie interesuje tylko www. Będę miał do zrobienia coś innego to mam Cię już wpisanego na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)

Co do folio to jest to folio projektów do poligrafii :) projekty www puszczam na PW :)

ps. co do naszej strony - jest tak jak mówisz - dużo projektów klientów i na to idzie 200% czasu. Na nowy rok odpalimy full kompleks :) dzięki za uwagę.

Pzdr

edit : "PS"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi konkretnie czego oczekujecie od grafika? I czy chodzi wam o grafika który podsyła projekt .psd, czy o takiego który przedstawia kodowy kod xhtml+css+pocięta grafika?

Grafik jest od grafiki - podsyła plik PSD. Taki plik potem koduje koder.

Rzadko się zdarza aby grafik dobrze robił i optymalizował html pod seo :)

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności