Skocz do zawartości

dobry grafik. istnieja jeszcze tacy?


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

To ja jeszcze raz odkopię. Problem mam w sumie podobny, co autor tematu. Mam do wykonania banner, ale nie wiem, gdzie szukać grafika. A zależy mi nie tylko na wykonawcy, ale też żeby taka osoba znała się na reklamie i potrafiła sensownie taki banner zaprojektować.

Możecie kogoś polecić? :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A propo terminow. Czesto zlecajacy sam nie wie czego chce, a praca zdalna utrudnia kontakt. Dlugie terminy nie maja sensu.

Krotsze terminy sa lepsze jak dasz komus 14 dni to on i taki zabierze sie za to ostatniego dnia. Z doswiadzenia wlasnego, zatrudniasz grafika na 1-3 dni, przychodzi do Ciebiem Ty robisz swoje, on na laptopie robi wstepny projekt, dyskutujecie wyglad, dzialanie serwisu itp. Po dwoch dniach zazwyczaj dochodzi sie wspolnie do czegos jakiejs wizji jak ma projekt wygladac.

. Dajesz mu nastepnie 1-2 dni na wykonczenie. I nie powinno byc problemow z terminami.

www.grusza.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei ostrzegę Was przed jednym "termionowym" grafikiem, mowa o k4szkiet - k4szkiet.digart.pl/ Pan Maciej R.

wyjątkowo bezczelny i chamski grafik. bierze zlecenia, określa termin wykonania oraz cenę, a później przeciąga termin oddania kilkukrotnie i stwierdza, że jednak zmienił zdanie i chce więcej pieniędzy. potrafi być na tyle bezczelny, że po przekroczeniu terminu oddania zlecenia o dwa tygodnie i nie zrobieniu niczego przez ten czas, pozostawi Cię na lodzie. tak było w moim przypadku. czekałem miesiąc i po miesiącu stwierdził, że jednak rezygnuje ze zlecenia, bo nie ma czasu na jego wykonanie.

zdecydowanie odradzam tego człowieka do jakiejkolwiek współpracy, szkoda czasu i nerwów na jakikolwiek kontakt z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności