Skocz do zawartości

zapotrzebowanie na precle


ProF

precle z artami z mieszarek czy wartosciowe?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. precle z artami z mieszarek czy wartosciowe? gdzie byscie dodawali wpisy?

    • do precli z wartosciowymi artami
      12
    • do precli z artami z mieszarek - z normalna skladnia zdania ktora da sie czytac
      6
    • obojetnie, precel to precel, nie patrze do jakiego dodaje
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Artykuły z miksera synonimów jak są poprawnie napisane są ok. Takie arty są unikalne dla google a treść nie jest jakimś zlepkiem słów. Mam precle akceptujące takie wpisy i nigdy mi na nich pr nie wyzerowało.

Jak na razie wywaliłem zaledwie jeden czy dwa takie, reszta była OK (łatwo się je czytało). Były to wpisy ewidentnie przepuszczone przez mikser synonimów, bo strasznie ciężko się je czytało - miały zdania typu "Przedstawiciel klasy robotniczej mozoli się w manufakturze", zamiast po prostu "Robotnik pracuje w fabryce".

Mówisz o synonimatorze, który automatycznie podmienia synonimu jakie ma w bazie. Gielo natomiast ma na myśli mixer, gdzie wszystko wpisujesz z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz kilka precli, bo chyba nie rozmawiamy o stawianiu jednego precelka? a wiec np u mnie kilka glownych, do ktorych sa spore wymagania, unikalny dlugi tekst, 1 link, itd, pozniej mniej wymagajace, 3 linki w tresci, unikalny tekst, nastepnie w miare unikalne, tak zeby mialy sens, no i na samym koncu smieci, ktore lykaja wiekszosc opisow, ktore jak strace to nic sie nie stanie....

tak kilka, a dokladnie trzy na poczatek. taka wersje tez bralem pod uwage aby zrobic precle z roznymi wymaganiami

Prof ty chyba czegoś nie do końca rozumiesz.

Wartościowy precel to nie ten w jakim akceptowane są arty z palca ale ten w którym akceptujesz unikalne artykuły, które da się czytać. Bez krzaków i jakichś dziwnych znaczków które czasem dodają spamiarki. Te arty jak najbardziej mogą być z mikserów synonimów. Do tego precel powinien mieć mapkę strony oraz różne metatagi dla każdego wpisu, a to dają dwie wtyczki jak all in seo pack oraz Dagon Design Sitemap Generator, Mapa strony jak i sam precel powinny być linkowane. Nie pogniewałbym się także jakbyś dał taką wtyczkę jak simple tags i umieścił chmurkę tagów.

Dodaj też kilka dobrych adresów do pingownia, ja mam precle gdzie każdy zaakceptowany wpis jest w google już po około 15 minutach po publikacji. Nie muszę chyba mówić czemu jest to ważne.

Jeżeli cierpisz na brak czasu nie stawiaj kilkunastu precli bo nie będziesz miał czasu na ich moderacje i staną się zwykłymi śmietnikami. Pamiętaj, że na początku każdy ma zapał a po kilku miesiącach to już nie bardzo

gielo ja wszystko rozumie ale przyznasz ze w wielu przypadkach nawet arty robione mixerami z synonimami dobieranymi recznie sa bzdurami - da sie przeczytac ale text to bzdura bo zaprzecza faktom i jest jakby pisal go czlowiek z bardzo ubogim slownictwem, bo nie kazdy sie przyklada do dobierania odpowiednio synonimow nawet jak to robi recznie.

jestem swiadom tego ze poczatkowo moze bede mial i zapal do pelnej moderacji ale z czasam i z przybytkiem precli i artow juz ne bede mial tyle czasu i tak czy inaczej sie zacznie moderowac "mniej" wartosciowe arty. niestety nie ma sie zawsze tyle sily przerobowej ile by sie chcialo miec :)

i dlatego sie pytam czy jesli by powstaly precle z takimi ograniczeniami to czy by sie wogole znalezli ludzie ktorzy by dodawali wedlug zasad a nie i tak trzepali by swoje po mixerach :/

ps. co jest z ta ankieta?

Suma głosów: 17

a ja widze [6] [4] [2] :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności