Skocz do zawartości

Duży site i co dalej?


grzecho

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę, mam nadzieję że pomożecie.

Posiadam zaplecze z dużym site (kilka stron po 100k site w G każda). Zależy mi na sprzedaniu nadmiaru uzyskanych punktów. Pytanie w jaki SWL wrzucić strony żeby jak najwięcej zarobić punktów/PLN?

Testuje pierwszy SWL i za 100k site dostałem 13k punktów, to się rozkręci po jakimś czasie? Liczba punktów wzrośnie? Jak to jest? Który SWL polecicie w tym przypadku?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś bardzo dobrze podlinkował i miał z 20 stron po 40k zamiast 6-7 stron po 100k to by ci się lepiej opłaciło.

Większość rotacyjnych stosuje ograniczenie site, eweblink lepiej punktuje ze BL z Yahoo.

Posiadając site po 100k tracimy że tak powiem 60-70% "mocy przerobowej".

PS Zawsze możesz posprzedawać linki na Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość rotacyjnych stosuje ograniczenie site, eweblink lepiej punktuje ze BL z Yahoo.

Dzięki za odp. A orientujesz się czy może jednak jakieś SWL "łykną" większą ilość? Niekoniecznie PL,

Jak już jest site, i się trzyma to warto wykorzystać:)

A do allegro nie ma zaufania, nie chciałbym stracić site-u ...

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje za dużo nie wyciągniesz z tego situ, ponieważ trzy największe systemy rotacyjne inaczej liczą punkty do site 10 tys a inaczej powyżej 10 tys.

Najlepiej dodawać strony w okolicach 10 tys

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesuje cię zysk, masz wartościowe strony to chyba warto to wrzucić do linkme.pl elite. Punkty elite bardzo dobrze się sprzedają.

Ok, ale czy za to 100k site dostane przynajmniej 90k punktów w systemie? Testowałem LinkMe z innymi stronami, system wrzucił mi je do Slim i punktów procentowo niewiele dostałem w porównaniu do site-u.

Chyba że z Elite jest inaczej? Jakie elementy powinna spełniać strona żeby wpaść do Elite?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkme chyba nie wrzuci takiego site'u do elite :) elite to elite, a spam to spam.

@grzecho: Twoje rozumowanie mnie bawi ;) patrz tam gdzie jest popyt, a nie podaz. co z tego, ze bedziesz mial sporo punktow w systemie X jak ich nikomu nie sprzedasz...

dobra, nie bede zwracal tajnikow handlu punktami ;)

P.S. jak chcesz i dasz konkretna oferte to od kupie od Ciebie te spamy

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności