Skocz do zawartości

black-SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

SEO to akronim pochodzący od słów Search Engine Optimization.

Search engine to po angielsku wyszukiwarka (internetowa). Search Engine Optimization należy rozumieć jako optymalizację (stron) pod kątem wyszukiwarek internetowych. Innymi słowy są to działania zmierzające do podniesienia pozycji danej strony w wyszukiwarce, zwane również pozycjonowaniem.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli SEO = pozycjonowanie , ok to juz mamy zaklepane

Czy jest jakaś technika wg was która faktycznie można zakwalifikować do czarnego SEO ?

wg mnie jest jedna taka: cloaking

chciałem jeszcze powiedzieć o ukrytych słowach na stronie ale to raczej amatorka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh trochę jest ramki 100%, przekierowania java (mówię tu o przekierowaniu usera nie robota ) generalnie doorwaye, spamowanie gb itp.

Nie zgodzę się że BH to to za dostaje się bana są techniki za które pewnie i by się bana dostało gdyby google umiało je rozpoznać ;)

Edit: Jest mnóstwo technik którymi można się posłużyć ale nigdy nie powinno się nimi narażać strony klienta no chyba że mu na tym zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zgodzicie się z moją opinią, że to wszystkie techniki grożące wykluczeniem z indeksu?

Teoretycznie możesz polecieć jak masz 10 stron z 10 branż i je będziesz linkował każda do każdej bez nofollow. A jak to jest **** black seo to ja już sam nie wiem co. Bo nawet żaden bardziej absurdalny pomysł mi do głowy nie przychodzi. Wiara w ufoludki przy tym to pikuś.

A według przedstawicieli G to za to można polecieć i to jest be.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że zaczynam podziwiać dział marketingu google inc :) te sztuczki socjotechniczne ostatnio "dzielące" na czarnych / białych / różowych są cholernie skuteczne ..... wystarczyło napisać że "dbamy o czystość" ,stworzyć formularz do donosów na konkurencje, zafiltrować pare witryn, zbanować pare innych i efekt wspaniały .................

MISTRZOSTWO :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności