Skocz do zawartości

Dotacje z Uni


Iguana

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ostatnio zaciekawiły mnie dotacje z UE na otwarcie działalności. Wiem, że rok temu bądź półtorej roku był to fundusz zporr 2.5 i należało przyjść na szkolenie, które odbywały się w większych miastach (co nie oznaczało, że taką dotacje dostane). Niestety nie dokończyłem planów. Ktoś wie jak to jest na dzień dzisiejszy? Jak nazywa się jakiś nowy fundusz z którego można otrzymać dotacje na otwarcie firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o inne dotacje, o takie jak masz już firmę i masz pomysł chcesz zatrudnić ludzi i czy coś takiego jest czy mi plotkę puścili

Moze 8.1 PO IG - Dla startupow na nowe projekty internetowe?:tancze:

https://www.parp.gov.pl/index/index/745

Jesli ktos jest z Warszawy, to w czwartek wieczorem zapraszam na warsztat na ten temat, wiecej info - PW

gadżety reklamowe - wyszukiwarka i porównywarka dostawców gadżetów reklamowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzeba Ci na środki trwałe możesz zwrócić się do UP i dofinansują Ci stworzenie miejsca pracy (taka sama kwota na pracownika jak dla bezrobotnego otwierającego DG, chyba coś ok 13k). Możesz to wykorzystać na meble, maszyny, urządzenia itp. Jest to jednorazowa kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności