Skocz do zawartości

Podstrona w supplemental index


Orish

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory spotykałem się z sytuacjami, w których do suplementu trafiały podstrony z duplicate content lub o wyjątkowo niskiej wartości. Czy jest jednak możliwość, żeby podstrona do niego trafiła, ponieważ była zbyt mocno linkowana? Zresztą wcale nie uważam, żebym ją linkował jakoś szczególnie mocno - w ciągu ostatnich 6 dni dodałem link do niej we w sumie 12 artykułach w dość wartościowych preclach, z czego chyba nawet nie wszystkie zaindeksowało. Jedna tylko rzecz - była to całkiem niedawno zaindeksowana podstrona. Czy może w tym wypadku także obowiązuje taka zasada, jak w przypadku nowych domen - nie linkować na początku zbyt mocno?

Tak się dzieje, czy to jakiś chwilowy błąd Google? No i jakie kroki podjąć, żeby tę podstronę wyciągnąć z suplementu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtra na pewno nie mam, bo już na trzeciej stronie jest kolejna podstrona i wyżej nie jest tylko dlatego, że nie jest jakoś świetnie zoptymalizowana pod tę frazę.

No chyba że filtr dotyczy tylko tej jednej podstorny, ale z takim czymś to ja się jeszcze nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak właśnie być. Kiedyś miałem podobny filtr - jedna podstrona poleciała całkowicie na daną frazę. Na początku gdzieś dalej pojawiała się inna strona. Żeby wyświetlić tą właściwą musiałem włączyć pokazywane wszystkich wyników. Po jakimś czasie strona wróciła z suplementala, ale nadal miała filtr (pokazywała się gdzieś dalej). Filtr ten puścił dopiero po jakimś czasie.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności