Skocz do zawartości

linkowanie precli


ProF

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli trzymacie się regulaminów moderowanych precli, nie widzę powodów czemu ich właściciele nie mieli by ich zaakceptować. Tylko jak ktoś spamuje na potęgę to czy jego pretensje są słuszne że mu admini usuwają aty ?

Kolejna sprawa precel to nie katalog stron więc piszcie artykuły jak na bloga a nie do katalogu. Teksty w stylu zapraszam na moją super wypasioną stronę xxx ... mimo że unikalne i tak pewnie wylądują w koszu.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale do moderowanego musisz wrócić i sprawdzić czy właściciel raczył dodać już czy może jednak mu się znudziło dodawanie. A kto ma na to czas.

Do niemoderowanych dodaję i od razu linkuję i kółko się kręci a jak zbanują to trudno inne ocaleją(Oczywiście nie jadę na duplikatach jadę na mieszaniu sensownym i synonimach, treść zawsze jest dla ludzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś stawia moderowanego bloga to w konkretnym celu. Pewnie sam zamieszcza na nich swoje wpisy też więc. Jeżeli to robi dzieciak bo tak pisze na pio a potem mu się nudzi i idzie na ilość to mamy jak mamy.

Podam taki przykład. Miałem, a właściwie mam qlweba na którym moderowałem wpisy do około 12 tyś zaindeksowanych podstron. Poszedłem na łatwiznę i w sumie też chciałem sprawdzić co się stanie i ustawiłem go jako niemoderowany. Po pół roku zostało w indeksie około 1500 podstron. Wnioski może sam każdy wyciągnąć. Na dniach ce usunąć wpisy z automatów i ustawie go znów jako moderowany zobaczymy co się będzie dalej działo czy site będzie rósł czy dalej będzie spadał.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gielo. Mogę Ci od razu "przeciw tezę" zapodać. Mój niemoderowany qlweb ma się wspaniale, site rośnie z dnia na dzień (16k), więc nie tu chyba leży przyczyna. Czy na podstawie tego przykłady można wnioskować, że niemoderowny=lepszy? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gielo. Mogę Ci od razu "przeciw tezę" zapodać. Mój niemoderowany qlweb ma się wspaniale, site rośnie z dnia na dzień (16k), więc nie tu chyba leży przyczyna. Czy na podstawie tego przykłady można wnioskować, że niemoderowny=lepszy? Raczej nie.

To ja ci odpowiem cytatem

" Nie ciesz , nie ciesz i tak ci wyłączą "

Moja ulubiona gra online ŁÓDŹ PODWODNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys oplacalo sie linkowac z swli ale teraz gdy google krzywo na ot patrzy skad linkowac?

Nic nie sugeruję, ale czym się martwić w przypadku ewentualnego zafiltrowania cudzego precla? ;> Nie będziesz jedynym, który podlinkuje swój wpis z takiego a nie innego źródła, a właściciele precli póki co raczej nie narzekają na to, więc nie jest to niezgodne z zasadami jakie ustalili na tych stronach. Pamiętaj też o tym, że systemy nie są jedynym sposobem na podlinkowanie wpisów w preclach, ale o tym już wcześniej ktoś napisał.

Z systemami przede wszystkim uważaj w przypadku swoich stron, głównie tych pozycjonowanych.

Jak właściciel precla wciepie w stopkę wszystkie systemy + swoje linki, to co się dziwić, że taki precelek dostaje bana?

To pierwsze czym powinno się sugerować przy wybieraniu precli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale do moderowanego musisz wrócić i sprawdzić czy właściciel raczył dodać już czy może jednak mu się znudziło dodawanie. A kto ma na

Jak podajesz lipnego maila to tak masz.

I po jakimś czasie takich dodawaczy z automatu odrzucam.

To przy tych z automatycznym powiadomieniem.

A jak nie ma zwrotki z precla i nie jedziesz automatem po wszystkich dostępnych, spełniasz warunki regulaminu, dodajesz do wartościowych moderowanych naprawdę unikalne teksty ;) to nie są to dziesiątki wpisów dziennie. Więc też nie problem to sprawdzić.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności