Skocz do zawartości

SWL - propozycja


smut

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, nie zaśmiecajcie mi wątku, bo znowu zgubimy meritum. Szkoda, żeby dyskusja z merytorycznej przekształciła się znowu we wzajemne oczernianie i sprawy sądowe ;p

To jakiś świąteczny żart ? czy ja sobie z Lexi pogadac nie mogę ? Tzn ze jak się do niej odezwe to juz dym ? - to się nazywa przerważliwienie

tak się składa ze akurat romowa jest w temacie zarówno jej jak i moja

druga sprawa:

- co to są śmieciowe liniki ????

Nie chodzi o to że ja nie zamierzam zmienić (dostosowac) systemu do "naturalnego" pozycjonowania to i tak nie zmieni nic , co zaczniecie dodawać strony firmowe ? wątpię

Jak długo będzie działał eweb tak długo nie będziemy nic zmieniać, jeżeli G zmieni algo fak poszukamy nowego rozwiazania.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak długo będzie działał eweb tak długo nie będziemy nic zmieniać, jeżeli G zmieni algo fak poszukamy nowego rozwiazania.
- a jest jakiś sposób, aby obiektywnie sprawdzić rzeczywiste zmiany w mocy systemu? Prowadzicie jakieś statystyki, testy? Przewidujesz sytuację, w której e-weblink straci moc, a wy w ciemno będziecie tygodniami szukać nowego rozwiązania? Nie lepiej stale korygować działanie systemu? Nie masz wrażenia, że system jest słabszy niż kiedyś? Pytam z czystej ciekawości.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat widać wspólną cechę już o tym gdzieś pisałem. Na początku ludzie nie walili dziesiątkami tysięcy pkt na frazę, osób korzystających z systemu też było mniej. Ilość userów wzrosła, wzrosła konkurencyjność i zaczął się wyścig zbrojeń. Czyli przebijanie się na ilość pkt aby utrzymać pozycję więc może się wydawać że moc spadła bo przecież więcej pkt trzeba przyłożyć. Google podniosło poprzeczkę przyrostu linków i wiele stron powpadało w filtry poprzez walenie linkami bez opamiętania. Ot i cała filozofia.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat widać wspólną cechę już o tym gdzieś pisałem. Na początku ludzie nie walili dziesiątkami tysięcy pkt na frazę, osób korzystających z systemu też było mniej. Ilość userów wzrosła, wzrosła konkurencyjność i zaczął się wyścig zbrojeń. Czyli przebijanie się na ilość pkt aby utrzymać pozycję więc może się wydawać że moc spadła bo przecież więcej pkt trzeba przyłożyć. Google podniosło poprzeczkę przyrostu linków i wiele stron powpadało w filtry poprzez walenie linkami bez opamiętania. Ot i cała filozofia.

brawo idealnie powiedziane - moje gratulacje za trafną myśl filozoficzną

sami sobie robimy trudność frazy ale to jest spowodowane nie tylko SWL ale i katalogowaniem , preclowaniem , przecież kiedyś wypas owiec w Bieszczadach nie istniał i wystarczyło 500 pkt na tą frazę a dziś ? myślę ze 2000 może byc za mało

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale w takim razie można to po prostu policzyć na poczet wzrostu konkurencyjności w branży, czyż nie?

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to miałem na myśli. Wiem, że ilość wyników dla danego słowa, ani nawet ilość BL dla danej domeny w TOP nie oddają w pełni trudności danej frazy.

Pisząc konkurencyjność, chodziło mi o ilość konkurencji w branży SEO - generalnie.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurencyjność określa ilość wartościowych stron

Dla pewności przeczytałem ten tekst 2 razy. Jednak to nikt inny tylko Xann pisze, że są strony wartościowe. No cóż cuda jednak się zdarzają, szczególnie w grudniu.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszyscy myślimy podobnie co do zmian. Tylko teraz pytanie, na ile jest możliwość i w jakim czasie xann mógłbyś to wprowadzić oraz chyba najważniejsze czy Twój serwer to pociągnie bo jak przypuszczam niektóre zmiany spowodują wzrost obciążenia systemu.

Sory ale nawet jak by wprowadził nie wiem jakie rozwiązania w systemach to jak są publiczne to mogą być wykoszone w 5 min. Nie ma znaczenie jak będą wyglądać linki strony i cała reszta.

Dla pewności przeczytałem ten tekst 2 razy. Jednak to nikt inny tylko Xann pisze, że są strony wartościowe. No cóż cuda jednak się zdarzają, szczególnie w grudniu.

Czy Tomek kiedy kolwiek napisała ze nie ma stron wartościowych??

Napisze od razu dalej jak juz klepe w klawisze:

- czy nakłaniał do podpinania wartościowych stron do systemów

- czy filtry spowodowane sa swlkami ??

Jeśli tak to strona dostał filtr dlatego że była podpięta do swlka czy ze byla z niego linkowana ??

- czy domeny nie związane z swlami w żaden sposób są wolne od filtrów??

- i najważniejsze według mnie pytanie czy Google walczyć z swlkami czy też sztucznym linkowaniem czy to z własnego zaplecza, kupionych linkach , tez z systemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności