Skocz do zawartości

Prosze o pomoc, bardzo pilne (link)


majoxp

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wcześniej prosiłem o pomoc i ją otrzymałem ale nie do końca. Mam na stronie ramki, w lewej ramce jest gif który chciałbym zeby pełnił funkcje zamykającą całe okno przeglądarki, lub zakładkę jeśli maxthon itd. Dowiedziałem się ze można zkorzystac z funkcji w java a sam obrazek będzie odwołaniem do tej funkcji. Osoby które wiedzą jak to zrobic, prosze bardzo o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zakładasz nowy wątek tutaj, a nie kontynuujesz tamtego?

PS. funkcji "javascript" nie "java" żeby nie było nieporozumień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów podobnie, jak mam samą ramke w oknie otwartą to działa, zamyka w jest ok, ale gdy uruchomiony jest cały index i ten przycisk jest w lewej ramce to juz nie zamyka, wogóle nic się nie dzieje, noz chyba ze ja cos zle robie. od script do /script wkleiłem na początku a reszte pod koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nie jestem specjalistą, dlatego pytam, prosze o pomoc, to pierwsze i drugie działa bez problemu ale w momencie gdy otwarty mam plik html samej ramki, natomiast gdy odpalam cały index i po lewej jest obrazek to nic się nie dzieje. Naprawde nie chce nikogo denerwowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności