Skocz do zawartości

Temat na pracę magisterską o pozycjonowaniu


moniatek

Rekomendowane odpowiedzi

SEO = marketing. Pisanie eposów o marketingu na informatyce to dla mnie pomyłka i ciekawe jaka uczelnia to przepuszcza! Jak już coś to taka praca powinna opisywac testy, analizę algorytmu, eksperymenty, obalanie mitów, próba pokazania efektów konkretnych działań, stworzenie narzędzi itp - czyli coś od strony informatycznej, a nie kolejna opowieść jak zarabiam po godzinach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
SEO = marketing. Pisanie eposów o marketingu na informatyce to dla mnie pomyłka i ciekawe jaka uczelnia to przepuszcza! Jak już coś to taka praca powinna opisywac testy, analizę algorytmu, eksperymenty, obalanie mitów, próba pokazania efektów konkretnych działań, stworzenie narzędzi itp - czyli coś od strony informatycznej, a nie kolejna opowieść jak zarabiam po godzinach...

Cenna uwaga. faktycznie zmienię kierunek działania w swojej pracy i to dość mocno. Swoją obecną sytuację generalnie zawdzięczam przebalowanym weekendom, wiadomo jak jest, ale... to były genialne piątki i przednie soboty, więc nie żałuje ;-)

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Wiedza ogólna odnośnie algorytmu jest ogólnodostępna. Jest mnóstwo źródeł anglojęzycznych, z czego lwia większość to strony internetowe (normalnie podajesz je w przypisach). Cytować też możesz poprzednie prace mgr o tej tematyce, które są sensu stricte "pełnowartościowymi" publikacjami naukowymi (jeżeli będzie to potrzebne, mogę udostępnić jakieś źródła z mojej do cytowania - kontakt mailowy).

Gorzej mieli ci którzy pisali o tym jako pierwsi, gdzie 95% przypisów dotyczyło tylko części o reklamie, która była "żeby było się na czym oprzeć". :)

Pozdrawiam, J.

Witam,

piszę prace z zakresu pozycjonowania i w jednym poście napisałeś o tym iż mógłbyś udostępnić swoją pracę do cytowania. jezeli byłaby taka możliwość byłbym bardzo wdzięczny za podesłanie pracy na maila: c1313@o2.pl

Z góry bardzo dziękuje :)

pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Macie może jeszcze jakieś propozycje na temat do pracy magisterskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci podać swój tytuł w ramach inspiracji ;)

"The importance of Optimization in the process of positioning website for global search engines"

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mogę Ci podać swój tytuł w ramach inspiracji ;)

"The importance of Optimization in the process of positioning website for global search engines"

Dzięki za inspirację. Rozważę ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności