Skocz do zawartości

[program] do faktur, a może cos więcej


zakręcony

Rekomendowane odpowiedzi

może macie jakieś doświadczenie z darmowymi programami do wystawiania faktur?

przeglądałem różne i jakos nie moge sięzdecydować na konkretny. Samą księgowośc prowadzi zewnętrzna firma, a fakturami chce się sam zająć...

program powinien mieć możliwość wystawiania faktur bez ograniczenia na ilości, powinien mieć jakąś kartotekę odbiorców (kontrahentów), kartotekę usług, czy nawet cos wiecej, jakieś możliwości zestawień itp, powinien być prosty, choć po doświadczeniu z CDN XL i innymi programami tego typu nie powinno byc problemu z obsługą, no ale jak jest cos prostego i funkcjonalnego to po co sobie zycie utrudniać...

interesuje mnie coś na dysk, nie on-line, nie chcę się zdawac na kaprysy sygnału sieci !!!

nie mówię też nie dla komercyjnych wersji, byle były by w przystepnej cenie...

pytanie kieruję do osób którte uzywają czynnie już takich programów, a nie do znawców-teoretyków :blink:

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zastanawiałem się nad napisaniem czegos pod siebie, ale brak czasu wybił mi to z głowy :D

dzieki Panowie, jak cos wybiorę dam znać :)

choć nie powiem, mam teraz więcej do testowania niż miałem przed założeniem tematu B)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się nad programem on-line, ale obawiam się, że moge mieć niedostepną sieć i wtedy trace "kontakt z rzeczywistością", dlatego zdecydowałem sie na coś bardziej "standardowego", jest jeden program z tu polecanych z wersją na pendriva (to już wogóle jest swoboda i niezalezność od sieci) https://www.firmatec.pl/

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności