Skocz do zawartości

100 k punktów na jedną frazę


wyciorex

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie napisałem, że wiem lepiej. Macie większe doświadczenie, ale nie oznacza to, że ja wogóle nie mam. Potrafie pewne rzeczy rozpoznać.

Teksty typu nie rozróżniasz filtra od FSB są nie na miejscu.

Wypadnięcie jednej podstrony określiłem "banem", ale tak naprawdę trzeba by to inaczej nazwać. Bo ban oczywiście oboje wiemy co to jest. I nie łapmy się za słówka.

A ja nie pytałem, tylko stwierdziłem co zaobserwowałem w fazie doświadczeń - chyba jest różnica. I proszę nie wmawiajcie mi, że nie wiem co to jest filtr, ban , fsb, itp.

Po prostu opisałem pewne dziwne zjawisko, no i zaczęła się nagonka pt. "pojedźmy świeżaka, bo się nie zna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

UUU niezły z Ciebie magik. Kurcze nie wiedziałem, że są kopie stron w google. Teraz to mnie oświeciłeś. A czy konkurencja jest słaba to się okaże wkrótce.

Tylko, że ja pozycjonuje stronki dla zabawy a Ty za kasę.

A wymienianie cudzych adresów to raczej rozpaczliwy krok. Ulżyło Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze ci nie wychodzi pieniędzy z tego nie masz to twoj problem

Nie oceniaj wszystkich swoją miarą. To co piszę jest prawdą. Pozycjonuję bo lubię a nie dlatego, że potrzebuje kasy. To czy mi wychodzi czy nie to raczej moja sprawa.

Zajmij się lepiej swoją firmą i pozycjonowaniem swoich stron, skoro taki dobry w tym jesteś.

A poza tym to temat jest zupełnie inny, więc wróćmy do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzi się pytanie, czy zaczyna się era wojen takiego wzajemnego zwalczania się w wyszukiwarce.

Ja to tego nie kumam, nie lepiej sobie postawić zaplecze i sobie je linkować a nie nogi podkładać, ale może za stary jestem i wiem że wałek zawsze się kiedyś zemści :D nie tylko w pozycjonowaniu. A więc róbmy swoje a nie jakieś czary mary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przecież jeszcze obowiązują zasady ekonomii.

100k w weblinku = 350PLN

Zakładając (oczywiście tylko teoretycznie), że 100k wystarczy aby stronę z TOP10 wysłać w kosmos to trzeba dać na każdą stron z tego TOP po 100k, czyli 10 x 350PLN = 3500PLN miesięcznie. Mówimy tu o jednej frazie.

Ciekawe komu się to opłaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności