Skocz do zawartości

wejscia na strone


pitreq_

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie mi powiedziec czy wejscia na swoje strony macie glownie z glownych slow kluczowych czy np. z dlugiego ogona? Jestem na pierwszych stronach, wydaje mi sie ze w glownych slowach kluczowych jednak wydaj mi sie, ze mam zbyt malo wejsc ;/

Zagladalem w google analitycs, jest tych wejsc troche z glowych slow, troche z long tail jednak nadal jest malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strony główne i długi ogon ;-)

Przydałoby się znać tematykę, o którą pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy "silniejszy" serwis ma wejścia zarówno z słów ogólnych jak i z niszowych.

W kwestii tej trzeba jednak uwzględnić:

a) specyfikę branży - są branże, gdzie takich kombinacji słów niszowych będzie więcej (np. retail) są takie w których będzie mniej (np. finanse)

;) specyfikę słowa kluczowego - nieraz trudno wyznaczyć granicę pomiędzy słowami "głównymi" i niszowymi

c) konkurencyjność i popularność słów - w wielu przypadkach dość niszowe słowo kluczowe z jednej branży będzie generowało dużo więcej ruchu niż ogólne z innej branży

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokie pozycjonowanie - long tail to podstawa w dzisiejszych zwiększenia ruchu i zdobycia bardziej trafnego targetu lepiej miec wy pozycjonowaną stronę "sklep z kuchniami katowice" niz "sklep z kuchniami" nikt z gdańska nie bedzie duł do Katowic po kuchnie

Wiec dobieraj do swojej storny jak największą ilośc możliwych fraz

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitreq_, to w jaki sposób pozycjonujesz stronę powinno być zależne od tego, jakiego rodzaju stroną się zajmujesz i jak mocno jest ona rozbudowana. To nie jest tak, że nagle szerokie pozycjonowanie stało się modne i można je zastosować do każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład - www.lexy.com.pl (załóżmy, że nie ma na niej żadnego bloga tylko te kilka podstron). Będziesz takie portfolio pozycjonował szeroko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład - www.lexy.com.pl (załóżmy, że nie ma na niej żadnego bloga tylko te kilka podstron). Będziesz takie portfolio pozycjonował szeroko?

dokładnie tak , wystarczy dodać moduł news żeby ilość możliwych fraz była ile nam sił starczy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem, że na stronie ma być tylko te kilka podstron z niewielką ilością tekstu. To nie sklep z szerokim asortymentem, to najzwyklejsza prosta stronka, w której nie ma z czego generować wielu fraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Xann napisał co w takim przypadku zrobić... Biuro prasowe, aktualności, newsy, blog, cokolwiek... Tytuł newsa idzie w tag <title> teraz tylko indeksować i pchać do góry.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności