Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniał mi się 1. punkt w zaproponowanym nowym kodeksie SEO z tego tematu:

1. Nie działac na szkodę innej firmy SEO

to mój pierwszy pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
SEOMAN, musiałbyś mieć wręcz gigantyczne zaplecze żeby depozycjonować nawet średnio mocną domenę, a w przypadku SWL to np. 100K i po problemie.

Jeśli wiesz co i jak robić to:

- nie trzeba mieć gigantycznego zaplecza

- czy mocnym czy średnio mocnym domenom można też zaszkodzić

- 100k może uczynić mniej szkód niż 500 pkt...

 

Wiktor [goryl] Pacocha.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann to samo G pisze Nie bierz udziału w programach wymiany linków służących rzekomo poprawie pozycji witryn w wynikach wyszukiwania lub w rankingu PageRank. W szczególności unikaj linków do spamerów sieciowych i witryn ze ,,złych okolic sieci", ponieważ może to pogorszyć pozycję w rankingu. więc cytaty zostaw dla tych co wierzą w to co pisze G

a jak obaj wiemy te SWLe nie rzekomo poprawiają pozycją, a faktycznie to robią

edity:

Lexy, luzik, wtedy Xann wyłożył koledze ze Szczecina pewną listę i wtedy naszło go na te kodeksy...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakrecony czyli linkowanie do kogoś jest zabronione tak ? aha :)
Przypomniał mi się 1. punkt w zaproponowanym nowym kodeksie SEO z tego tematu:
1. Nie działac na szkodę innej firmy SEO

to mój pierwszy pkt

Jak widać punkt widzenia zmienia się... tam gdzie ma się interes.

Ps. Można już być pewnym że e-weblink nic ni zrobi aby tym systemem nie można było szkodzić konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

lexy widzie ze jesteś za wdrożeniem kodeksu SEO ;) no ale jak na razie ja go nie łamie i nie zamierzam złamać.

lolki , wskaż palcem w którym miejscu można zaszkodzić konkurencji przez e-weblinka bo jak narazie to wyobraźnia trochę Cie poniosła

Bardzo cieszy mnie fakt że Ci co nie mają nic w e-weblinku tak mocno o niego dbają :)

Zakręcony Tobie się dziwie najbardziej bo forsujesz coś co sam wiesz ze nie ma sensu najmniejszego bo e-weblink ma najdroższe pkt na takie zabawy a można to zrobic gratis w linkor.pl czy też w całej stercie innych SWL'i pytanie brzmi tylko po co to forsujesz ??? Bo mi nie powiesz ze nie wiesz jak obejść coś takiego :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lexy widzie ze jesteś za wdrożeniem kodeksu SEO

A wcześniej nie zauważyłeś w tamtym temacie także moich propozycji? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann po to by jakiś baran nie zespsuł tego co ja zrobiłem, Ty to nazwiesz zabezpieczeniem swojej strony przed ewentualnym jej wyfiltrowaniem, bo przecierz G nie wytnie całego top30, a ja to nazywam swiadomym szkodzeniem konkurencji, bo G ma gdzieś top 30 i jak zechce wyciąć je to to zrobi

ale co Ciebie to obchodzi, w końcu swoje na punktach zarobisz, bo to nie Ci zyskują co dopalają w konkurencje tylko Ty, linkując siebie 2k potrzebujesz tylko tylko 2k, jak będzie uderzał w konkurencję z top20 nawet po 0,5k to na 19 stronek potrzebujesz 9,5k, czyli na "zabezpieczenie" i siebie potrzebujesz 11,5k

i juz tak na koniec, ładniej wyglada dzielmy się linkami, niż zabezpieczajcie sie, a jak polecicie to z konkurencją, a ja i tak zarobię :)

nie traktuj to jako ataku na Twoją osobę ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony atak jest wtedy jak się kogoś obraża personalnie a ja rozumiem ze my dyskutujemy merytorycznie wiec nie czuje zebyś mnie atakotwał personalnie.

Zakręcony zadam Ci pytanie co chciałbyś wprowadzić do e-weblink.com bo chyba się juz lekko pogubiłem

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann jeżeli moge coś chcieć, to ja bym chciał byś wprowadził zabepieczenie przed linkowaniem stron, które user systemu zgłosi jako te do których tylko On ma prawo linkowania, oczywiście po uprzedniej autoryzacji :)

no, a teraz wróćmy na ziemię ;) nie musisz nic wprowadzasz, Twój system Twoje zasady, ale nie pisz, że linkujesz konkurencję bo piękne ma strony, pisz jak jest... i nie pytaj czemu nie możesz tego robić z powodu upodobania sobie ich stron, bo w ten sposób obrażasz inteligencję wielu osób :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann jeżeli moge coś chcieć, to ja bym chciał byś wprowadził zabepieczenie przed linkowaniem stron, które user systemu zgłosi jako te do których tylko On ma prawo linkowania, oczywiście po uprzedniej autoryzacji :)

Załóżmy opcje ze wprowadziliśmy to w e-weblink.com to teraz powiedz mi jak to obejść ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarek, niech zgłasza, a kto powiedział, że ja tą stronę zgłoszoną będę linkował wogóle SWLem?

Xann - jak już zrobisz, to wiedząc jak to obejśc będziesz wiedział chyba jak sie przed tym zabezpieczyc? :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, znam też inne metody na zaszkodzenie konkurencji, czy tez mam je podać? takie zabezpieczenie nie ma na celu wykluczenia możliwości szkodzenia, bo tego się nie da zrobić, ma natomiast je ograniczyć... Ty znasz sposób, ja znam spób (może to ten sam, może zupełnie inny), jak je obejść :) zapewne są też i inni ;) ale część na to nie wpadnie bo leci na łatwiznę, na nich to zadziała :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności