Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ponieważ ten wątek został zamknięty a chciałbym rozwiązać pewną kwestię mam pytanie do was forumowicze, czy zbyt szybki przyrost linków może skutkować filtrem?

Mamy już pierwszą odpowiedź tutaj która mówi że to bzdura.

Mam też drugie pytanie, czy dopalanie konkurencji swlem bez jej wiedzy jest uczciwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj lolki, ja tylko poszerzam zakres jego pytania :blink:

Zaraz wywalę post w którym znowu wywołujesz dyskusję na temat weblinka (darmowy czy nie) w miejscu o czym innym.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dopalanie konkurencji swlem bez jej wiedzy jest uczciwe?
Czy dopalanie zapleczem jest uczciwe?

Nie uważam aby używanie własnego zaplecza na potrzeby własnych stron było nieuczciwą konkurencją.

Chcesz powiedzieć że depozycjonowanie konkurencji jest uczciwe w stosunku do konkurencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuję pytanie: czy dopalanie konkurencji własnym zapleczem bez jej wiedzy jest uczciwe?

[dodane]

Chcesz powiedzieć że depozycjonowanie konkurencji jest uczciwe w stosunku do konkurencji?
Nie, celowe szkodzenie zawsze jest złe.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie można było dostać filtra za zbyt duży przyrost linków, to nikt by sie nie cackał w jakies naturalnie wyglądające linkowanie, każdy by walił wszystkim co ma we wszystko co ma i to od razu po zakupie domeny

na temat uczciwości w kwestii dopalnia konkurencji już kilka razy pisałem...

edit:

Xann pytanko do Ciebie klik

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'lolki' bo chyba coś przegapiłem możesz mi powiedzieć gdzie pisze ze pozycjonowanie jest dozwolone w google ???

A co to ma wspólnego z nieuczciwą konkurencją?

Chyba nie będziesz porównywał praktyk pozycjonowania strony z praktyką szkodzenia konkurentowi przez dopalanie go punktami?

Hmm chyba jednak będziesz....

Doprecyzuję pytanie: czy dopalanie konkurencji własnym zapleczem bez jej wiedzy jest uczciwe?

Oczywiście że nie.

Tak samo jak dopalanie jej swlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z nieuczciwą konkurencją?

Chyba nie będziesz porównywał praktyk pozycjonowania strony z praktyką szkodzenia konkurentowi przez dopalanie go punktami?

już ci wytłumacze powili

jeżeli Ty sam dodajesz linki do swojej strony jest to jak to pisze google nie naturalne czyli sprzeczne z zasadami google

jeżeli natomiast ja linkuje do Twojej strony bez twojej wiedzy to jest to naturalne linkowanie

wiec jak widzisz to moja właśnie metoda jest zgodna z zasadami google a nie Twoja

i jaką konkurencją ???

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy za przeproszeniem pier****? Cały problem polega na tym, że algorytm google karze takie dopalenie przez konkurencję. W jaki sposób (własne zaplecze/SWL/301) będzie to zrobione nie ma żadnego znaczenia. Problemem jest google, jego algorytm i to, że gadają bzdury oficjalnie twierdząc, że coś takiego nie szkodzi.

jeżeli Ty sam dodajesz linki do swojej strony jest to jak to pisze google nie naturalne czyli sprzeczne z zasadami google

jeżeli natomiast ja linkuje do Twojej strony bez twojej wiedzy to jest to naturalne linkowanie

wiec jak widzisz to moja właśnie metoda jest zgodna z zasadami google a nie Twoja

Genialne :P Poważnie, chyba pierwszy raz muszę się zgodzić z Xannem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak widzisz to moja właśnie metoda jest zgodna z zasadami google a nie Twoja
Nie, bo Google pisze, że używanie SWLI jest beee... dlatego linkuj z Statlinka i będzie OK :P

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Nie, bo Google pisze, że używanie SWLI jest beee... .

holla holla pisze wyraźnie z jakich :P a e-weblik do nich nie należy

ps. zapytajcie się Google dlaczego zabrania sprzedaży powierzchni reklamowej na stronie użytkownika (z tego co wiem to juz jacyś prawnicy się za to wieli i bedzie sie działo)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności