Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co to ma wspólnego z nieuczciwą konkurencją?

Chyba nie będziesz porównywał praktyk pozycjonowania strony z praktyką szkodzenia konkurentowi przez dopalanie go punktami?

już ci wytłumacze powili

jeżeli Ty sam dodajesz linki do swojej strony jest to jak to pisze google nie naturalne czyli sprzeczne z zasadami google

jeżeli natomiast ja linkuje do Twojej strony bez twojej wiedzy to jest to naturalne linkowanie

wiec jak widzisz to moja właśnie metoda jest zgodna z zasadami google a nie Twoja

i jaką konkurencją ???

Ale po co odwracasz sens rozmowy?

Mówimy o linkowaniu konkurencji.

Zrozum to, jeśli ty linkujesz konkurencje to CELOWO JEJ SZKODZISZ, robisz to tylko w celu zatarciu śladów po swoich działaniach aby wszystkie strony w Twoim otoczeniu używały SWL pomimo że TEGO NIE CHCĄ.

I nie pisz tutaj o naturalnym linkowaniu bo celowo próbujesz ośmieszyć ten temat ale sens tego tematu jest jeden, SZKODZENIE KONKURENCJI za pomocą swl.

Pisz dalej swoje absurdalne posty w obronie systemu, co tym razem będzie? Że dopalasz konkurencje ponieważ słabo stała z linkami i chciałeś jej pomóc z dobrego serca ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a które systemy służą do budowy PR, poszukałem na kilku informacji i nie znalazłem tam info: system słuzy do budowy PR

edit:

lolki nie uważa że jak linkujesz inne strony to szkodzisz, On uważa, że jak linkujesz strony konkurencji linkami z SWLi to im świadomie szkodzisz, czego tu nie można załapać?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google mówi że konkurencja waląc SWL-em nie może wam zaszkodzić. Amen.

Linkowanie bez wiedzy właściciela strony to zgodnie z definicją google linkowanie naturalne.

Xann nie zawsze gada głupoty, teraz ma rację.

Gdzie moderatory, zamknijcie ten śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo Google też pisze, że nie można tego SWLa stosować.

Linkuj więc porządnymi stronami, nikt nie będzie mial pretensji (tylko nie wchodźmy w dyskusję co jest porządną stroną).

Xann nie zawsze gada głupoty, pewnie, że nie zawsze, miał racje z Bogiem?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cholernie ciężko to przyznać co :P

Jeżeli chodzi o głupoty to wszystkie które popełniłeś przyznaję Ci bez odrobiny wahania. W sytuacjach kiedy wg. mnie masz rację też nie widzę problemu to przyznać. Niestety rzadko dajesz mi tę satysfakcję. Wielka szkoda, nie tylko dla mnie ale i dla wszystkich userów.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cholernie ciężko to przyznać co :P
Jak nie gadasz głupot to nie. Ja osobiście do Ciebie nic nie mam, tylko irytuje mnie Twoje zachowanie na forum i wabienie cielątek do systemu :)
To samo Google też pisze, że nie można tego SWLa stosować.
To samo google pisze ze jak konkurencja dopier*** systemem to nic złego się nie stanie. Nadal wierzysz google?
Linkuj więc porządnymi stronami, nikt nie będzie mial pretensji (tylko nie wchodźmy w dyskusję co jest porządną stroną).
Daj sobie jednorazowo na świeżą domenę ze 100 linków z porządnych stron o PR>=3 i ste>1000. Jak nie będzie filtra to się mocno zdziwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności