Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

To samo Google też pisze, że nie można tego SWLa stosować.
To samo google pisze ze jak konkurencja dopier*** systemem to nic złego się nie stanie. Nadal wierzysz google?

nie i dlatego też własnie nie wierzę w zapewnienia G, że nie można zaszkodzić SWLem konkurencji

Linkuj więc porządnymi stronami, nikt nie będzie mial pretensji (tylko nie wchodźmy w dyskusję co jest porządną stroną).
Daj sobie jednorazowo na świeżą domenę ze 100 linków z porządnych stron o PR>=3 i ste>1000. Jak nie będzie filtra to się mocno zdziwię.

ja też bym się zdziwił, ale widzisz, ale to ja sobie tego filtra sam załatwię, sam zaryzykuje jeżeli już zechcę to zrobić, a nie konkurencja załatwi to za mnie...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W jakimże to systemie można tego dokonać? Od razu się do niego zapiszę.
We własnym zapleczu.
ja też bym się zdziwił, ale widzisz, ale to ja sobie tego filtra sam załatwię, sam zaryzykuje jeżeli już zechcę to zrobić, a nie konkurencja załatwi to za mnie...
Ludzie, czy wy nie widzicie świata poza SEO? Zakładając, że nie wiem o istnieniu SWL-i to czego mogę się obawiać? Niczego. Dodaję stronę do precli i katalogów i się cieszę z top 1 na "strzyżenie pudelków". Raptem budzi się konkurencja, która widzi, że ja się na seło nie znam i że mi zrobi filtra, bo to łatwiej jej będzie mieć top1 no i mnie na top2 też nie będzie, wylatuję w kosmos. Czyja to jest wina? Tego co dowalił linkami? NIE. Winny jest algorytm, który nie uwzględnia takiej możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimże to systemie można tego dokonać? Od razu się do niego zapiszę.
We własnym zapleczu.
ja też bym się zdziwił, ale widzisz, ale to ja sobie tego filtra sam załatwię, sam zaryzykuje jeżeli już zechcę to zrobić, a nie konkurencja załatwi to za mnie...
Ludzie, czy wy nie widzicie świata poza SEO? Zakładając, że nie wiem o istnieniu SWL-i to czego mogę się obawiać?

Życzliwej konkurencji która w obawie o Twoje strony i z dobrego serca dopali Twoje strony swlem a ty później się dziwisz że masz filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tytuł tego tematu "Zapobieganie dopalania konkurencji". Nic w nim nie ma o SWL. No chyba, że w każdym temacie MUSI być o SWL.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzliwej konkurencji która w obawie o Twoje strony i z dobrego serca dopali Twoje strony swlem a ty później się dziwisz że masz filtra.
Ja się poddaję. Chyba nigdy do was nie dotrze że to wina algorytmu, że na to pozwala, a nie tych co dopalają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że oni są całkowicie OK.?
Google twierdzi, że tak. A z google się nie dyskutuje. Google mówi, że nie mogą zaszkodzić, więc mogą walić ile tylko się da. A że szkodzą to wina google, ma algorytm niedopasowany do tego co samo mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzliwej konkurencji która w obawie o Twoje strony i z dobrego serca dopali Twoje strony swlem a ty później się dziwisz że masz filtra.
Ja się poddaję. Chyba nigdy do was nie dotrze że to wina algorytmu, że na to pozwala, a nie tych co dopalają.

Czyli producent noży jest winny zabójstw z ich użyciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli producent noży jest winny zabójstw z ich użyciem?

Bardzo dobrze to podsumowałes,

W całej dyskusji zapominacie ciągle o jednej najważniejszej sprawie , nie ma białego czy czarnego SEO , są to teksty postawione przez teoretyków którzy wymyślają z nudów coraz to głupsze teorie żeby zabłysnąc jak żarówka w kiblu

Całe pozycjonowanie opiera się na ilości linków prowadzonych do strony , koniec i kropka a cała reszta to pic na wodę i walenie o szopenie

Google zabrania pozycjonowania w każdej postaci od dawana jedynym głównym zapisem jest zakaz sprzedaży linków (dziwne że nie mogę sobie sprzedać linka na swojej stronie) jedyne co wolno to wolno wykupic reklamy SEM , mowa jest o SWL dlaczego ? dlatego ze działają ale jak ich nie bedzie to wcale się problem nie skończy bo ten problem był od zawsze , wy chyba nie wiecie co to jest MFA

Gadka o szkodzeniu konkurencji przez SWL ? ludzie to dopiero pocemoniada , szkodzi sie przez wykup linka na portalach sprzedających linki i napisanie uprzejmie donosze ze oni kupili linka tu i tu od przykład jeden z 1000

podsumowując pozycjonowanie czy jest białe czy jest czarne jest szkodliwe a strony dostają filtry z najrózniejszych przyczyn , liczenie na naturalne seo to mit

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli producent noży jest winny zabójstw z ich użyciem?
Jeśli producent noży twierdził by, że co by Ci ktoś nie robił tym nożem to Cię nie zrani czy nie zabije, to śmiem twierdzić że on jest winny, bo wyraźnie mówił, że nic się Tobie nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadka o szkodzeniu konkurencji przez SWL ? ludzie to dopiero pocemoniada , szkodzi sie przez wykup linka na portalach sprzedających linki i napisanie uprzejmie donosze ze oni kupili linka tu i tu od przykład jeden z 1000

a czy sdzkodzi się przez dopalenie SWL konkurencji i napisaniem: uprzejmie donoszę że oni dopalają swoje strony SWL, oto przykład jeden z 1000?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności