Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli producent noży twierdził by, że co by Ci ktoś nie robił tym nożem to Cię nie zrani czy nie zabije, to śmiem twierdzić że on jest winny, bo wyraźnie mówił, że nic się Tobie nie stanie.

Inteligentny użytkownik noża powinien chyba wiedzieć, że może nim co najmniej się skaleczyć.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

e-weblink.com ma na pierwszej stronie do czego służy a do czego nie ;)

a czy sdzkodzi się przez dopalenie SWL konkurencji i napisaniem: uprzejmie donoszę że oni dopalają swoje strony SWL, oto przykład jeden z 1000?

google pisze wyraźnie że nie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentny użytkownik noża powinien chyba wiedzieć, że może nim co najmniej się skaleczyć.
Użytkownik nie musi być inteligentny. Pokazało to wiele procesów w USA, w których ludzie wgrywali z firmami na podstawie tego, że w instrukcji produktu nie było napisane, że czegoś nie wolno. Tu jest inaczej. Google twierdzi, że nie można tak zaszkodzić, więc jest to sytuacja mniej więcej taka, że jak sam siebie dźgniesz nożem to zginiesz/będziesz ranny, jak ktoś Ciebie dźgnie to nic się Ci nie stanie. Chociaż myślę, że porównanie z nożem nie jest odpowiednie w tym miejscu, bo jest zbyt oczywiste i zbyt mało abstrakcyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała nasza dyskusja jest na temat jakie formy kradzieży są dozwolone , Panowie kradzież to kradzież czy lizaka czy samochodu to nadal kradzież za którą jest jedna kara i nie ma tu wytłumaczenia że jeden kradnie w bialych rękawiczkach a drugi w czarnych . kradzież to kradzież

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli producent noży jest winny zabójstw z ich użyciem?

Bardzo dobrze to podsumowałes,

W całej dyskusji zapominacie ciągle o jednej najważniejszej sprawie , nie ma białego czy czarnego SEO , są to teksty postawione przez teoretyków którzy wymyślają z nudów coraz to głupsze teorie żeby zabłysnąc jak żarówka w kiblu

Całe pozycjonowanie opiera się na ilości linków prowadzonych do strony , koniec i kropka a cała reszta to pic na wodę i walenie o szopenie

Google zabrania pozycjonowania w każdej postaci od dawana jedynym głównym zapisem jest zakaz sprzedaży linków (dziwne że nie mogę sobie sprzedać linka na swojej stronie) jedyne co wolno to wolno wykupic reklamy SEM , mowa jest o SWL dlaczego ? dlatego ze działają ale jak ich nie bedzie to wcale się problem nie skończy bo ten problem był od zawsze , wy chyba nie wiecie co to jest MFA

Gadka o szkodzeniu konkurencji przez SWL ? ludzie to dopiero pocemoniada , szkodzi sie przez wykup linka na portalach sprzedających linki i napisanie uprzejmie donosze ze oni kupili linka tu i tu od przykład jeden z 1000

podsumowując pozycjonowanie czy jest białe czy jest czarne jest szkodliwe a strony dostają filtry z najrózniejszych przyczyn , liczenie na naturalne seo to mit

Zrozum to że nie mówimy tutaj o tym co wolno w Google!!! Mówimy o zwykłym szkodzeniu konkurencji, czego tu nie rozumieć?

W imię tego że pozycjonowanie jest zabronione przez google ty wciskasz ludziom kit że depozycjonowanie jest ok. Niczym się to nie różni od kablowania w google na konkurencje, ba, kablować ludzie mogą mają jakieś podstawy np ukryty tekst czy cokolwiek ale ty nie masz żadnych aby szkodzić konkurencji, ty to tylko robisz aby zatrzeć po sobie ślady przy okazji im szkodząc.

Samo twoje podejście na temat wprowadzenia zabezpieczeń przed dopalaniem konkurentów mówi samo za siebie.

Ty jako właściciel systemu eweblink.pl pokazujesz jak można zaszkodzić konkurencji i tyle w tym temacie.

Nie obchodzi mnie to czy to jest zgodne z polityką google, to jest niezgodne z moim wychowaniem i każdego normalnego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann ja Ci pokażę:

........ stron konkurencji, których nie powinno się w ogóle ruszać......

(...) i dlatego trzeba linkowac wszystko co sie da to top20

To jest niezgodne z wytycznymi Google, i w ten sposób szkodzisz konkurencji,

i możesz nazywać sobie to sobie jak tylko chcesz, nawet, że linkujesz bo Ci się one podobają.

16 stron tematu ciągle o tym samym, a Ty ciągle wymyślasz nowe teorie, a każdy dobrze wie jak jest.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie myślę ze każdy wie że nie można zaszkodzić linkowaniem z SWL :)

Dla Ciebie jest to szkodzenie dla mnie jest to promocja , widzisz punkt widzenia od punktu siedzenia z tym że na mój sposób google jasno napisało że jest nie szkodliwy ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann, skoro tak to po co linkować konkurencję? Nie masz co z punktami robić?

Choć jest inna opcja, napisałeś (chyba nawet w tym wątku), że w razie czego, jak Google uzna to za złe,

to wywali całe TOP20, a nie tylko Twoją stronę linkowaną SWLem, czy to nie jest szkodzenie konkurencji?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Mar' :) co Ty piszesz

od kiedy jak ktoś do Ciebie linkuje jest to szkodliwe , ba nawet google pisze że nie jest to szkodliwe a Ty dalej swoje ;)

cytuje

....można by pomyśleć, że skoro SWLe przekazujące PageRank wychodzą poza zasady Google, to wykupując na przykład rotacyjne linki i zgłaszając raport spamu można zaszkodzić konkurencji. Ponieważ jednak bierzemy większą ilość sygnałów pod uwagę, takie działanie na niekorzyść innych webmasterów jest skuteczne wyłącznie w teorii....

a wiec może juz przestaniecie bujać w obłokach ? ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład przez kupowanie i sprzedawanie linków lub przez SWLe. Takie metody ewidentnie wybiegają poza Porady Google dla Webmasterów, a korzystanie z SWLów może spowodować utratę reputacji strony. Co gorsze, takie linki mogą prowadzić do zniechęcenia użytkownika, ponieważ są one często generowane automatycznie i nie są powiązane z treścią strony. Kilkakrotnie już o tym wspominałem, ale chciałbym jeszcze raz podkreślić, że webmasterzy, którzy chcą promować swoją stronę w indeksie Google, nie powinni korzystać z takich podejrzanych metod.

Powodujesz utratę reputacji strony, czyż to nieszkodzenie konkurencji!!!

Dobra @Xann, ja daruję sobie dyskusję z Tobą, dobrze wiesz o co chodzi, nawet nie odpowiedziałeś w takim razie na pytanie, po co linkujesz.

@Czachapl, masz racje o co kaman, co ma z tym wszyskim Google wspólnego, ba... nawet "Co to jest Google?"

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności