Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

'Mar' jak odkryjesz ze wszystko co robisz żeby podnieść pozycje w wyszukiwarce dla danej frazy jest zabronione wówczas będziesz wiedział o czym pisze :)

Należy zauważyć, że wieksza ilość sygnałów to pojęcie bardzo względne.

oj nawet bardzo tylko jeden jest prawdziwy ze google pozwala tylko i wyłącznie na linkowanie naturalne czyli jak ktoś doda linka do Ciebie bez Twojej wiedzy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest linkowanie naturalne i nie rób ludziom wody z mózgu. Nadinterpretowanie nie jest dobrą cechą, a już szczegolnie, kiedy robi się to na wlasne potrzeby.

Jestem jak najbardziej za tym pomyslem. Zaszkodzić konkurencji (bądź też ogólnie komukolwiek) mozna np. pozycjonując ją na niechciane frazy, czego przyklady już chyba pozycjonerzy znają najlepiej.

Prosiłbym o przypomnienie sobie o istnieniu kropki i przecinka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czachapl, masz racje o co kaman, co ma z tym wszystkim Google wspólnego, ba... nawet "Co to jest Google?"

Mar.

A co mnie jakieś Google czy coś śmieję się z gadki i tyle. :)

A najbardziej śmiać mi się chce z Xanna* pisze produkuje się próbuje coś dowieść pokazać przekazać miedzy wierszami, a tu bach KTOŚ* mu z kontra jedzie i to mocna ;) i tak w kółko :P

legend:

Xann+ facet dobrze po 30tce firma rodzina i tak dalej

KTOŚ- piokemon lat około 17 pryszcze piwo i strona sztuk jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuje coś dowieść pokazać przekazać miedzy wierszami, a tu bach KTOŚ* mu z kontra jedzie i to mocna :) i tak w kółko ;)

legend:

Xann+ facet dobrze po 30tce firma rodzina i tak dalej

KTOŚ- piokemon lat około 17 pryszcze piwo i strona sztuk jeden.

Jak boi się google to może przekazywać szyfrem, bezpieczniejsze. A pro po teg zestawienia "stary " kontra "młody" , to o co Ci chodzi?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje

....można by pomyśleć, że skoro SWLe przekazujące PageRank wychodzą poza zasady Google, to wykupując na przykład rotacyjne linki i zgłaszając raport spamu można zaszkodzić konkurencji. Ponieważ jednak bierzemy większą ilość sygnałów pod uwagę, takie działanie na niekorzyść innych webmasterów jest skuteczne wyłącznie w teorii....

a wiec może juz przestaniecie bujać w obłokach ? :)

jest skuteczne wyłącznie w teorii... -> jesienna wypowiedź google

pytanie czy zimą 2009 jest skuteczne wyłącznie w teorii...

może latem 2009 będzie po prostu skuteczne?

zresztą to i tak bzdura.

wiadomo już od paru lat że można komuś zepsuć biznes będąc pokemonem używając SWL

rozwiązanie z serwerem z listą zweryfikowanych domen jest najlepsze, niestety część właścicieli swl nie zgodzi się na implementacje bo:

- mają małe/drogie wsparcie programistów

- widzą potencjalny spadek dochodów ze wzg. na mniejsze wykorzystanie punktow na depozycjonowanie

- widzą potencjalny spadek ilosci aktywnych uzytkownikow (platnych kont)

- nie zgodzą się bo nie

Jesienią zacząłem dyskusje na ten temat ale zakonczyla sie niestety niczym, mam nadzieje ze w tym watku cos sie jeszcze wykluje (procz gotlinka - brawo)

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann to jest mój ostatni post w tym temacie bo rozmowa z tobą nie ma sensu, już zbyt wiele osób ci to próbuje wytłumaczyć jednak ty udajesz że nie wiesz o co chodzi, jedyne o co ci chodzi to sprzedaż punktów i w imię tego będziesz walił teksty typu że przez zbyt mocne linkowanie nie można dostać filtra https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=492102.

Przypominam Ci co pisałeś w założonym przez ciebie temacie pt." Kodeks SEO" https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;hl=kodeks+seo

Panie i Panowie czas na stworzenie honorowego i etycznego kodeksu SEO który to będzie określał choc cześciow co jest while a co jest black

Mam nadzieje ze każdy weźmie udzial w dym projekcie i uda nam sie stworzyc 10 przykazań SEO (może wiecej moze mniej)

1. Nie działac na szkodę innej firmy SEO

to mój pierwszy pkt smile.gif

I co się z stało z tym kodeksem? Zmieniłeś zdanie? Czy napiszesz dalej że dopalanie konkurencji jej nie szkodzi?

Kolejny ciekawy cytat z jednej z wypowiedzi tego tematu.

......

Stanowisko e-weblinka jest takie i się nie zmieni: wszysko jest dozwolone oprócz linków od lat 18 i obraźliwego linkowania

Ba nawet polecamy linikowac cały top20 lub top30 stron w wynikach a racji polecania ich jako dobre strony

"polecania ich jako dobre strony" - ten kawałek jest najlepszy:)

Ty jako właściciel systemu eweblink.pl pokazujesz jak można zaszkodzić konkurencji i tyle w tym temacie.

wskaż palcem gdzie to pokazuje ???? :) chyba zaczyna Cie wyobraźnia troche ponosić

Znowu mam ci podać linka do twojego forum gdzie piszesz tak?

Nowa era nowe sposoby , jak zauważyłem pojawił się nowy sposób pozycjonowania jest kosztowniejszy od dotychczasowego ale też bardziej pewny jeżeli chodzi o złapanie filtra

Polega na tym ze promujemy całe top10 przede wszystkim konkurencje po 500-1000 pkt a siebie 5 razy więcej.

Nie zasłaniaj się wytycznymi google bo nie mają oni tu nic do tego, zrozum że linkując konkurencje ze śmieci jakie masz w systemie szkodzisz jej celowo bo robisz to w celu zatarcia własnych śladów, i problemem nie jest algorytm google tylko to że przez takie dopalanie szkodzisz innym stronom które NIE ŻYCZYŁY SOBIE WSPÓŁPRACY Z SWLEM, i mało kogo to obchodzi czy google pozwala na to czy nie, właściciele tych stron na to nie pozwalają i to powinno być dla Ciebie istotne ale nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolki

1. nie zmieniłem zdania i nie szkodzie żadnej firmie SEO :) nie pisz bzdur

2. polecamy linikowac cały top20 lub top30 stron w wynikach a racji polecania ich jako dobre strony tak dokladnie tak ;)! - nie mam zamiaru Ci tłumaczyć dlaczego kiedyś to może sam odkryjesz

3. Posłuchaj uważnie bo widzę ze cie maxymalnie wyobraźnia ponosi - linkowanie do innych stron przez SWL niedzkodzi :P!

4. polecam wiecej testów a mniej czytania bzdor :P

5. przeczytaj powoli co napisalo google może zaskoczysz :) ....można by pomyśleć, że skoro SWLe przekazujące PageRank wychodzą poza zasady Google, to wykupując na przykład rotacyjne linki i zgłaszając raport spamu można zaszkodzić konkurencji. Ponieważ jednak bierzemy większą ilość sygnałów pod uwagę, takie działanie na niekorzyść innych webmasterów jest skuteczne wyłącznie w teorii....

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sadzisz, ze zadna strona z top20 nie korzysta z uslug firmy seo?

2. Ja to widze jako probe zatarcia roznicy pomiedzy wartosiowymi linkami konkurencji, a masa sredniej jakosci linkow z weblinka.

3. Juz pisalem cos na ten temat.

4. Nie wiem do czego sie odnosisz.

5. Juz pisalem cos na ten temat.

Nie mam grubo ponad 30 lat, może to i dobrze, bo nauczono mnie czytać ze zrozumieniem, nawet mimo woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. ............. wartosiowymi linkami konkurencji, .............

widzę ze jesteś dobry w te klocki proszę rozpisz mi jakie są hierarchie linków skoro piszesz wartościowymi

zapewne robiłeś testy i możesz się z nami podzielić ile mamy rodzajów i kategorii wartości linka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem robiłem, jednak jak można zauważyć jestem z tych, co to własne testy zachowują dla siebie. Co do ilości - wystarczy, że umiesz liczyć od 3 w górę - jak widać jest to już liczba mnoga. Chcąc zaniechać uszczypliwości, nie będę mówił które linki są małowartościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj, bo troche powiedzialem. Nie przekrecaj. Ostatnia jest kategoria wartościowych linków Twojej konkurencji. Kończąc te bezcelowe dywagacje powiem tylko, że mam nadzieje, że administratorzy innych systemów mają trochę inaczej poukładane w głowie i nie nastawili się na masówkę, którą tak zaciekle promujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. ............. wartosiowymi linkami konkurencji, .............

widzę ze jesteś dobry w te klocki proszę rozpisz mi jakie są hierarchie linków skoro piszesz wartościowymi

zapewne robiłeś testy i możesz się z nami podzielić ile mamy rodzajów i kategorii wartości linka

Xann w wypowiedziach zaczynasz co raz absurdalnej brnąć, teraz już wiemy że każdy link ma tą samą moc.

Czego nowego się jeszcze dowiemy? Strach pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności