Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiecie dobrze że Xann robi tu (na forum) też marketing systemu. Co innego pisze jak pisze co myśli, a co innego jak łowi owieczki do systemu :)

Jak dla mnie wątek do zamknięcia. Do niczego nie prowadzi ta dyskusja. Mam nadzieję tylko, że któryś z googlemajstrów to przeczyta i zrozumie że mają skopany algorytm filtrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki użytkownicy będą trzymać strony w takich systemach w których jego właściciel ma takie podejście to tak długo się nic nie zmieni - jakby nie patrzeć kto jest w takim systemie popiera właściciela i jego zasady.
Nie jestem w tym systemie, ale popieram te zasady. Bez końca będę powtarzać, że wina leży po stronie google, które na to pozwala i bezczelnie twierdzi, że to nie szkodzi. Własnym zapleczem też można dopier*** komuś w domenę.

To że system, którego jesteś eufemistycznie mówiąc propagatorem, nie popiera czegoś takiego, nie oznacza, że wszyscy mają zabierać domeny i uciekać. Poza tym to "twój" system zaczyna w tej chwili spełniać prawie wszystkie założenia i wizje odnośnie systemu snute przez kogoś kto dla branży robił dużo gorsze rzeczy (podpier***anie) i to daje do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnym zapleczem też można dopier*** komuś w domenę.

nie każdy ma/może miec własne zaplecze, a tu każdy kto się rejestruje ma tą mozliwość, gdzie tu to jakiś system, nie konkretny

wizje odnośnie systemu snute przez kogoś kto dla branży robił dużo gorsze rzeczy (podpier***anie) i to daje do myślenia.

ten ktoś nie pisał, że tego nie robił, pisał, że to robił, a inni podawali mu na tacy listy konkurencji... to nie daje do myślenia? no nie?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Poza tym to "twój" system zaczyna w tej chwili spełniać prawie wszystkie założenia i wizje odnośnie systemu snute przez kogoś kto dla branży robił dużo gorsze rzeczy (podpier***anie) i to daje do myślenia.

rzadko się z Tobą zgadam ale tu muszę Ci przyznać rację ,

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą co ja sie odzywam skąd ja to mam wiedzieć :)

No właśnie, też jestem zdania, że wraz z wiekiem nie koniecznie wszyscy jesteśmy mądrzejsi doświadczeniem. I po co ten protekcjonalny ton?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności