Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest wina ani systemow, ani nawet algorytmu, to wina tych, ktorzy zamiast pracować na swoich stronach, dowalają innym, a najgorsi z nich, to Ci co dowalają linkami i ślą raporty... nikt by nie miał pretensji gdyby ktos dowalił linkami i je zostawił, ale tu chodzi o faktyczne szkodzenie, dowali i zdejmie po krótkim czasie, dowali i wysle raport...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...... Dużo razy Xann poruszałeś sprawę ochrony ludzi dodających zaplecze w systemie, dlaczego wypinasz się na linkowanych?

co ma piernik do wiatraka ? strony z systemu wyciąga się 1000 sposobów - pytanie tylko po co ???

Ludzie wy jesteście zjedzeni przez panikę. Nie słyszałem zeby google banowało strony uczestniczące w SWL albo podłączone do SWL , nie róbcie debili z pracowników Gooogle , gdyby była faktycznie jakaś woja którą sami sobie żeście wymyślii to nie mówie że juz wyjadacz ale lekko kumaty programista załatwił by sprawe w jeden dzień

Ogólnie fajnie że jest taka dyskusja ale jest to dyskusja o niczym, Ci którzy znają metody depozycjonowania olewają jakieś przywalanie 100k na konkurencje bo szkoda kasy są o wile tańsze i szybsze metody

wiec wasza dyskusja tu nie ma naprawdę sensu

Stanowisko e-weblinka jest takie i się nie zmieni: wszysko jest dozwolone oprócz linków od lat 18 i obraźliwego linkowania

Ba nawet polecamy linikowac cały top20 lub top30 stron w wynikach a racji polecania ich jako dobre strony

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Dużo razy Xann poruszałeś sprawę ochrony ludzi dodających zaplecze w systemie, dlaczego wypinasz się na linkowanych?

co ma piernik do wiatraka ? strony z systemu wyciąga się 1000 sposobów - pytanie tylko po co ???

Ludzie wy jesteście zjedzeni przez panikę. Nie słyszałem zeby google banowało strony uczestniczące w SWL albo podłączone do SWL , nie róbcie debili z pracowników Gooogle , gdyby była faktycznie jakaś woja którą sami sobie żeście wymyślii to nie mówie że juz wyjadacz ale lekko kumaty programista załatwił by sprawe w jeden dzień

Ogólnie fajnie że jest taka dyskusja ale jest to dyskusja o niczym, Ci którzy znają metody depozycjonowania olewają jakieś przywalanie 100k na konkurencje bo szkoda kasy są o wile tańsze i szybsze metody

wiec wasza dyskusja tu nie ma naprawdę sensu

Stanowisko e-weblinka jest takie i się nie zmieni: wszysko jest dozwolone oprócz linków od lat 18 i obraźliwego linkowania

Ba nawet polecamy linikowac cały top20 lub top30 stron w wynikach a racji polecania ich jako dobre strony

Dlatego już dawno zrezygnowałem z e-weblinka ;)

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy jesteście zjedzeni przez panikę. Nie słyszałem zeby google banowało strony uczestniczące w SWL albo podłączone do SWL , nie róbcie debili z pracowników Gooogle , gdyby była faktycznie jakaś woja którą sami sobie żeście wymyślii to nie mówie że juz wyjadacz ale lekko kumaty programista załatwił by sprawe w jeden dzień

Xann, ale ja (i chyba większość też) nie wyszedłem z założenia, że jest panika, jakaś wojna czy google to debile lub szykuje zmiany. To są Twoje słowa, wydaje mi się, że sam siebie i swoich czytelników zastraszasz. To nie są powody, którymi się kierowałem.

Ja wyszedłem z jedną prostą propozycją jaką jest możliwość zaimplementowania whitelisty dla swoich wybranych domen i tyle. Bez żadnego obowiązku, spinki i stresu. Tak lub nie.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... To są Twoje słowa, wydaje mi się, że sam siebie i swoich czytelników zastraszasz....

pokaz które bo naprawdę jestem ciekawy o czym piszesz

Nie chcę się kłócić czy prowokować jakieś sprzeczki. Np.

Ludzie wy jesteście zjedzeni przez panikę

Ja nie jestem. Napisałeś to tak, jakby panika była powodem powstania pomysłu whitelisty a zapewniam, że tak nie jest.

;)

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności