Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

przebrnąłem przez te wszystkie posty

ale wg mnie jesli ktos cie dopalil SWL to cie naturalnie pozycjonuje, gdyz ty sam nie chcesz byc pozycjonowany a ktos sam cie reklamuje czyli linkowanie w 100% zgodne z wytycznymi google

to tak na rozładowanie

jak ktoś podal white list mozna zrobic, ale czy ten co dal pomysl oplaci to, ktos musi to zrobic, ktos monitorować

kolejna rzecz, do systemu tzw whitelist nie wejda wszystkie systemy wiej jest to bez sensu, i wg mnie niestety zaznaczam niestety mamy teraz okres SPAM raportów - sam przekonalem sie ostatnio i to bardzo, ale nic takie osoby nie maja co robic wiec spam raportują i taka lista tez nic nie da bo dla gugla nie ma ona znaczenia,

ewentualnie mozna korzystac z systemu ktory daje ci taka mozliwosc ale pamietac nalezy ze w innym moga cie podlinkowac

problem zacznie się wtedy gdy wypłyną metody jak skuteczniej depozycjonować, natomiast dolinkowanie, moze pomoc i zaszkodzić, nie da sie z tym nic zrobic i ta dyskusja do niczego nie zaprowadzi, gdyz kazdy wlasciciel systemu ma na ten temat osobne zdanie.

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Adrian88 nie potrzeba silnego zaplecza, potrzeba natomiast trochę wiedzy ;)

problemem jest natomiast samo podejście: nie ma sensu tego zmieniac w SWLach ponieważ są inne sposoby na szkodzenie

ciekawe jest, czy osoby z takim podejściem nie zamykają swoich drzwi na noc, przecież jest kilka innych sposobów wejścia złodzieja do domu ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jest, czy osoby z takim podejściem nie zamykają swoich drzwi na noc, przecież jest kilka innych sposobów wejścia złodzieja do domu
Ciekawe czy zwolennicy takiego zabezpieczania walczą też o wprowadzenie sprzedaży jedynie na zezwolenia (jak broń) łomów i innych narzędzi służących do włamań.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek nie, ale jak złapiesz takiego z łomem to ten łom będzie narzedziem za pomoca ktorego ktos dokonał przestepstwa, a tu sa osoby, które mają to gdzieś i nic z tym nie zrobią o ile taki link nie będzie obraxliwy lub nie zgodny z prawem :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak złapiesz takiego z łomem
Gdyby nie sklep/producent to by nie miał narzędzia do włamania, walczymy o pozwolenia na tego tupu narzędzia? Czy może sklepy/producenci będą mieli w nosie tego typu apele?

Jak już pisałem tego typu zabezpieczenie nie ma żadnego sensu poza udawaniem troski o użytkowników systemów, może nawet nie udawanie a liczenie na "przychylność" z racji wprowadzenia tego.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, ale kupujący łom robi to świadomie i poniosi w przypadku wpadki konsekwencje tego

tu nie ma zadnych konsekwencji, a nawet jest zgoda na takie działanie, by nie napisac zachęcanie do tego

edit:

i tak sobie myslę, że jak by sklep czy producent oficjalnie mowili: kupujcie łomy do włamań, lub produkujemy łomy do włamań, to by dni ich działalności były policzone :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kupujący łom robi to świadomie i poniosi w przypadku wpadki konsekwencje tego
Linkujący też robi to świadomie więc pociągaj go do odpowiedzialności.

Producent łomu zachęca do włamań bo udostępnia narzędzie?

[dodane]

Kończę bo moje zdanie na ten tematu już napisałem i wymyślanie jakichkolwiek porównań nie zmieni faktu że nawet jak w 100 systemach będzie zabezpieczenie to znajdzie się jeden bez że nie wspomnę o systemach nie dostępnych publicznie.

i tak sobie myslę, że jak by sklep czy producent oficjalnie mowili: kupujcie łomy do włamań, lub produkujemy łomy do włamań, to by dni ich działalności były policzone
A gdzie właściciel systemu napisał - linkujcie tak żeby zaszkodzić, żeby zaszkodzić trzeba linkować tak i tak?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie właściciel systemu napisał - linkujcie tak żeby zaszkodzić, żeby zaszkodzić trzeba linkować tak i tak?

a poszukaj sobie w postach, które wczoraj poprzenosiłeś do kosza :D

edit:

jak sam siebie linkujesz to szkodzi, jak ktoś Cie linkuje jest to naturalne wiec nie rozumiem w czym problem ?

widzisz, o to w tym wszystkim chodzi Xann, że ja sam nie linkuję SWLem waznych stron Klientów, a jakiś pajac może to mi zafundowac bez najmniejszego problemu i to ze zgłoszeniem spam raportu ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności