Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

...czy jak w zegarku to bym mocno polemizowal, co chwile pisza, ze musza usuwac i dodawac strony bo cos tam zeruje

masz jakieś informacje mocno stare, archeolog jakiś czy cuś ?

zakręcony - a co zrobisz jak Ci przywalę linkor.pl i wyśle wiadomość do G ?????

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

o to chodzi, że jezeli własciciel linkorna bedzie miał podobne zdanie w tej kwestii, jak Ty to nie będe mógł nic zrobic poza wysłaniem wnioska o ponowne rozpatrzenie domeny Klienta... 301 na domenach Klientów nie wchodzi w grę, ratowanie sie linkami z porządnego zaplecza też się w końcu skończy...

Xann, możesz mi (i osobom przeciwnym linkowaniu stron konkurencji) odpowiedzieć na jedno pytanko, po co się te strony dopala (te konkurencyjne) tymi linkami z SWLi? nawet nie pytam o takie linkowanie, dopalam, raportuje, efekt, zdejmuje, tylko o takie typu: dzielimy się z całym top30...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dwa sposoby na zbanowanie strony i dwa sposoby na filtrowanie, sądzę że skuteczne. Nie mają nic wspólnego z SWL :)

Przyszły mi do głowy w trakcie właśnie takich dyskusji na tym forum w ostatnim czasie. Są o wiele tańsze niż 100k któregokolwiek z SWL'i (nie wchodzę w temat skuteczności tej metody). Nie są w jakiś sposób "wymyślne", wynikają po prostu z odpowiedniego użycia wiedzy o SEO.

Do czego zmierzam? Każdy kto ma zamiar depozycjonować/banować konkurencje znajdzie na to dość szybko sposób nie korzystając z SWL'i który będzie bardzo tani a wręcz bezpłatny (wkład własny).

Nich ktoś pokaże mi domenę za filtrowaną SWL'em ... Jakiś dziwny nacisk na white listy wynika jedynie z panicznego strachu "whiteseowców" przed linkami z SWL'i. Jak dla mnie to rzecz zbędna ;)

E:

Tak czy siak czy sobie będą czy nie będzie wihite list to i tak możecie liczyć co najwyżej na ludzką uczciwość :P

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'zakręcony' a skad ja mogę wiedziec co u kogo w głowie siedzi ?

pytam o Twoje zdanie, to Ty piszesz: dzielimy się linkami z Top30

Trotyl, nie wiem jak inni, ale ja nigdzie nie napisałem, że załatwienie sprawy w SWLach załatwia sprawę :) mało tego, napisałem w któryms temacie, że można to zrobić bez SWLi, tyle, że na te inne sposoby, trzeba wpaść ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz, już widzę jak ochoczo >witheseowcy< i ci bardziej bojaźliwi podają listy najbardziej wartościowych stron, swoich i swoich klientów administratorom SWL'i, zawłaszcza tym anonimowym ;)

:)

@zakręcony

pewnie że nie załatwia a takie dyskusje pobudzają jedynie ludzi do poszukiwań ...

e:l

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, zadałem Ci pytanie, potrafisz na nie odpowiedzieć? czy dalej będziesz unikał odpowiedzi? dla jasności postaram sie je uprościć:

Jeżeli byś dopalał strony konkurencji linkami ze swojego systemu, to po co byś to robił? Prosze o szczerą odpowiedź, stać Cię?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byś dopalał strony konkurencji linkami ze swojego systemu, to po co byś to robił? Prosze o szczerą odpowiedź, stać Cię?

Już ci mówię , linkuje strony wartościowe , bo jest to linkowanie naturalne, nawet Google mówi jak zdobywać linki naturalnie.

Już pare razy Ci mówiłem jak linkujesz ty sam do siebie jest to sztuczne linkowanie, jak linkujesz kogoś innego jest to linkowanie naturalne

wiec jak mi sie jakieś storny podobają to je linkuje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci mówię , linkuje strony wartościowe , bo jest to linkowanie naturalne, nawet Google mówi jak zdobywać linki naturalnie.

Już pare razy Ci mówiłem jak linkujesz ty sam do siebie jest to sztuczne linkowanie, jak linkujesz kogoś innego jest to linkowanie naturalne

I spadłem z krzesła :);):P:shout:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tu chyba drugie dno. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie. Bo przecież jeżeli w przyszłości, za kilka lat nagle by się okazało, że swle są be, i zaczęliby dawać filtry za nie, to musieliby zafiltrować całe top30 a nie, tylko naszą kochaną stronę.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob22 bez jaj, ja myślę, że może nie wszyscy dopalają jak Xann dlatego, że im sie podoba cała konkurencja z Top30 jak leci, ja myślę, że nie mają co robić z punktami, które kupili za pieniążki, które zarobili, lub które naprodukowali w systemach i robią to by nie uległy one przeterminowaniu... albo nawet nie, Oni są tak fajni i cool chłopaki, że pomagają konkurencji poprzez dopalenie ich stron w zdobywaniu linków naturalnych :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności