Skocz do zawartości

Zapobieganie dopalania konkurencji


relons

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czyli chyba nie do końca chodzi o linkowanie fajnych stron, dlatego, że są fajne, choć sam już nie wiem, znowu ktoś mi powie, że albo czytamo co innego, albo tam tego nei ma :x

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, weź, ja myślałem naprawdę, że chodzi o to, że linkujesz te strony, bo Ci się one podobają, a tu chodzi o to, że jak może kiedyś poleci Twoja strona to pociągniesz za sobą konkuręcję... a widzisz, prosiłem Cie o szczerą odpowiedź...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tez dac na stronach atrybut nofollow i wyswietlac linki reklamowe - w najwidoczniejszym miejscu jakim jest stopka

i wtedy jest wszystko OK

jak Xann nie weryfikuje, to chetnie na taki uklad pojde, nie lamie wytycznych, wiec sie nie martwie o google, Xann atrybutu nie sprawdza bo twierdzi, ze nie ma po co - reklama leci kliki sa, tylko serwery trza lepsze kupowac, by ten ruch wytrzymaly :)

z takim podejsciem - przepraszam Xann weblink jednak jest systemem reklamowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Xann nie weryfikuje, to chetnie na taki uklad pojde, nie lamie wytycznych, wiec sie nie martwie o google, Xann atrybutu nie sprawdza bo twierdzi, ze nie ma po co - reklama leci kliki sa, tylko serwery trza lepsze kupowac, by ten ruch wytrzymaly :)

no to jak już tak zrobisz to daj mi znać bo na razie rozmawiamy typu co by było gdyby babka wąsy miała - rozumiem ze sobie teoretyzujemy ale są pewne granice wyobraźni

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann nie sprawdza, czy gdzieś napisał, że system nie sprawdza? dopytaj się, dokładnie np:

czy można w sytemie emitować linki z atrybutem nofollow i dostawać za to punkty systemowe, bo później Ci napisze: gdzie ja napisałem, że tak mozna :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Szkodzenie konkurencji

no rozumiem ze te wszystkie linki w wszystkich SWL to nikt do siebie nie linkuje wszyscy linkują konkurencje :) nie no spoko luz

ja teoretyzuje - wiesz doskonale, ze nie mam ani jednej strony w weblinku

to po co tak sie martwisz o eweblinka ze nie sprawdza nofallow ???? :D jak zawsze Ci co nic nie mają najwiecej mają do powiedzenia :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest różnica pomiedzy linkowaniem na siebie i linkowaniem na konkurencję, linkując na siebie narażasz siebie i oczywiście masz do tego pełne prawo, Twój cyrk Twoje małpy, jak linkujesz konkurencję wtedy wchodzisz juz do czyjegos cyrku, a to nie jest w porzadku...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakrecony czyli linkowanie do kogoś jest zabronione tak ? aha :)

mam też dobrą wiadomśc dla Ciebie , nie masz się o co martwic

..... można by pomyśleć, że skoro SWLe przekazujące PageRank wychodzą poza zasady Google, to wykupując na przykład rotacyjne linki i zgłaszając raport spamu można zaszkodzić konkurencji. Ponieważ jednak bierzemy większą ilość sygnałów pod uwagę, takie działanie na niekorzyść innych webmasterów jest skuteczne wyłącznie w teorii......

znasz źródło więc spij spokojnie i linkuj wszystko do okoła

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności