Skocz do zawartości

ban lub filtr w google? proszę o pomoc


michalos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem otóż mam nową stronę, która jest około dwóch miesięcy w sieci. na początku było wszystko dobrze bo dodawałem po 10 linków dziennie i strona szła w górę. Pewnego dnia strona spadła o prawie 200 pozycji a później całkowicie zniknęła z wyników wyszukiwania i trwa już to od prawie miesiąca

zastanawiam się czy nie mogło być tego powodem to, iż dodawałem stronę do katalogów za pomocą katalogera i myślę, że on nie eliminował ze swojej bazy zbanowanych katalogów ;/. Przestałem z niego korzystać i dodawałem ręcznie, nawet mam link w katalogu onetu ale nadal strona jest nie widoczna ;/

adres mojej strony to www.crazyol.pl i strona zniknęła z wyników wyszukiwana między innymi pod takimi frazami: śmieszne filmiki, filmiki.

Co mógłbym zrobić żeby strona znów wróciła do wyników wyszukiwania? Dodam, że mam około 500 unikalnych odwiedzin dziennie i czy to może jakoś pomóc czy nie ma to wpływu na pozycję?

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana nie ma https://www.google.com/search?hl=en&saf...amp;btnG=Search

Prawdopodobnie skńczył się FSB

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dziękuje za odpowiedź, to w takim razie jak długo moge czekać na pierwsze efekty? bo nawet jak wpisyje cały tytuł strony to nie widać jej w wynikach wyszukiwania ;/ a wydaje mi się, że po miesiącu pozycjonowania od spadku pozycji chociaż pod tytułem strony powinno ją widać? czy może się mylę??

kolejne pytanko to czy mam nadal nie zmieniać nic w pozycjonowaniu i dodawać do precli i katalogów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało linków prowadzi do Twojej strony.

Linkuj nadal a efekty przyjdą. Bądz cierpliwy - nie mozesz po miesiacu czy dwóch osiagnac tego, nad czym inni pracują od lat.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności