Skocz do zawartości

Czy warto robić kolejnego CMS'a ?


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika też nie jest przechowywana w pliku php i dlatego nie wystarczy zmiana jakiejś tablicy ale trzeba to zintegrować i z systemem szablonów i stworzyć odpowiednią strukturę BD oraz wziąć to pod uwagę przy konstrukcji kwerend.

Problemu tu nie ma, to fakt. Ale to dużo bardziej skomplikowane niż ci się wydaje. Nie wiem dlaczego masz problemy z zrozumieniem tego

Ja dotąd napisałeś tylko jakie to ja mam problemy w zrozumieniu tych zagadnień i jakie to wszystko "jest skomplikowane bardziej niż mi się wydaje". Konstrukcja kwarend to chleb powszedni dla praktykującego programisty. Wiec proszę podaj konkrety do rozwiązania zamiast owijać i owijać i owijać w bawełnę i szukając problemów tam gdzie ich nie ma. Mieszasz pojęcia prezentacji od logiki aplikacji, a co więcej jakoś nie dociera do ciebie to, że cały czas piszę, że wiem jak to zrobić i nie stanowi to dla mnie większego problem :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności