Skocz do zawartości

Precel


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie co daje postawienie własnego precla przy pozycjonowaniu własnych stron ?? bo mam zamiar takiego precelka postawić,zamieścić kilka wpisów do swoich stron www ale z drugiej strony równie dobrze mogę dodać do innych już dobrze obeznanych z botem googla ;p

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wlasnym preclu mozesz umieszczac linki na kazdych podstronach. Wpisujac artykul do cudzego precla mozesz umiescic tylko linki w tresci.

Oczywiscie wszystko zalezy od regulaminu precla.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnego precla warto wykorzystać do dodawania dłuższych artykułów, powiedzmy 1500-2000 znaków, i zamieszczać w nim 4-5 linków, wówczas będziesz pewien, że wpis zostanie zaakceptowany, wystarczy go podlinkować. Jeżeli chodzi o SWL, to własny precel, w którym będzie stosunkowo mało, ale unikatowych wpisów warto dodać do linkeme elite.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów dla którego można postawić własnego jest pełno, niektórzy stawiają je po to by mieć, tak jak kiedyś stawiali katalogi. Inni, po to by z niego linkować swoje strony. Są też tacy co stawiają je pod systemy wymiany linków.

Ale własne precle stawia się po to by mieć własne zaplecze, i nie koniecznie muszą być to strony dla wszystkich, może to być Twój blog, na którym promujesz produkty ze strony A, może to też być blok tematyczny na który ściągasz użytkowników i kierujesz ich na stronę A.

Może to być także zabezpieczenie, bo masz pełna nad nim kontrolę, nikt nie usunie Ci linków z Twoich artykułów, jak również sam decydujesz jakie artykuły akceptujesz, więc możesz prowadzić takiego precelka kilka lat, a nie zostanie on za spamowany, i zamieszczać w nim swoje artykuły, ale co tu dużo pisać, zobacz pierwszą lepszą listę precli, albo wpisz w Google "WordPress" i przeanalizuj co na nich się znajduje, zobacz jak wykorzystuje je właściciel, a możesz natrafić na sposób.. którego nie wymieniłem.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności