Skocz do zawartości

Nie mogę się zalogować do stawianego Scuttle


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam jakiś niejasny problem w stylu Internet mi nie chodzi dopóki nie podłącze drugiej klawiatury. (no tak mam).

Otóż chyba już 10-krotnie stworzyłem nową bazę danych SQL, wpisałem wszystko jak trzeba w pliku config.inc.php i nadal nic, bajoro. Męczę się z tym już drugi dzień i proszę o pomoc. Żeby czegoś tak badziewnego nie uruchomić :/

No więc wpisuję

$dbtype = 'mysql4';

$dbhost = '127.0.0.1';

$dbport = '3306';

$dbuser = 'user_user';

$dbpass = 'hasło';

$dbname = 'user_nazwabazydanych';

Wklepuję adres i wywala się komunikat

Fatal error: SQL ERROR [ mysql4 ]

Access denied for user 'user_user'@'127.0.0.1' (using password: YES)

CALLING PAGE

/index.php&
in /home/user/public_html/includes/db/mysql4.php on line 390

chmod mam 755 ale wczesniej byl 777 i to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaak. właśnie dlatego nie czaję o.c.b.

nie jesteś lama, tylko po prostu nie widziałeś defaultowej wersji tego pliczku. dzięki za miłe chęci. pozdro

może to głupie, ale jeszcze się nie kontaktowałem z adminem w tej sprawie. a wogóle to się zniechęciłem i stawiam tam drupala ;p przynajmniej nie bylo z nim takich badziewnych historii.

dziekuje i pozdrawiam

EDIT> Postanowiłem przeinstalować wszystko od nowa i co zrobiłem? Zrobiłem wszystko krok po kroku jak było opisane tutaj: Instalacja scuttle ;)

Dziekuje jeszcze raz wszystkim tym, ktorzy byli chetni mi pomoc. A za niedługo zaproszę do nowego scuttle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności