Skocz do zawartości

Czy jest taka galeria zdjęć?


Delta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest może taka galeria zdjęć, która znajdowałaby się na jednym serwerze, a pobierała zdjęcia z innego serwera?

Chodzi o to, że na swoim serwerze mam mały limit transferu, a kolega ma konto z nielimitowanym transferem i mógłby mi odstąpić trochę miejsca.

Jeżeli znacie takie galerie to proszę o podanie, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transFer, transFeru, transFerować, transFerowany

https://so.pwn.pl/slowo.php?co=transfer&sou...lla-search&od=0

w danym skrypcie musisz przerobić część odpowiedzialną za ładowanie obrazków. sprawdz coopermine czy nie ma takich opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to wystarczy linki do obrazkow poprzerabiac.

Jaj się ma kilkaset zdjęć to trochę niebardzo jest jak wszystkie linki zmieniać.

w danym skrypcie musisz przerobić część odpowiedzialną za ładowanie obrazków

No właśnie chodzi mi czy ktoś może wie jak przerobić taki skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj się ma kilkaset zdjęć to trochę niebardzo jest jak wszystkie linki zmieniać.

heh przecież skrypt z reguły ma jeden link :) chyba, że ty mówisz o ręcznie robionej galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Coopermine jest dobrą galerią, więc może skorzystałbym właśnie z tej.

Byłbym wdzięczny gdybyś pomógł mi przerobić jakoś ten skrypt. Czy mam wysłać Ci jakąś część skryptu? Na razie nie mam jeszcze jej zainstalowanej ale jakbyś potrzebował to bym mógł zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności