Skocz do zawartości

Ankieta bardzo ważna prosze o krótki głos


Kil Bill

Czy zgodził byś się na tą pracę na takich warunkach??  

  1. 1. Czy zgodził byś się na tą pracę na takich warunkach??

    • Nie
      26
    • Tak
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje odpowiedzi na ankietę

To dość nie prosta ankieta.

Postaram się to wyjaśnić

Ciekaw jestem jak odpowiedzą Polacy.

OPIS ANKIETY

Przyjeżdza zachodnia firma do was i proponuje:

-10000 pln netto pesji na kontrakcie

-samochód służbowy ubezpieczenie ,laptop komorka

-zwrot wszelkich kosztów przejazdy wyjazdy telefony /np twoja siedziba

-zatrudnienie w ich kraju(oni załatwiają zgodę) nie w Polsce alę pracę w Polsce na miejscu

-kara za zerwanie kontraktu umowna jak w kontraktach managerskich

Zasady

-Podległość tylko centrali za granicą

-dowolne kształtowanie marketingu tej firmy w Polsce otrzymujesz dostęp i decyzyjnośc co do wydawania pieniedzy na reklamę ,promocję ,targi (ale nic nie sprzedajesz!!!!!)-sieć sprzedaży już istnieje ty tylko ją rozbudowujesz i nadzorujesz

-"zero" czasu dla siebie (pracuje dla nich jesteś ich "własnością")

-"zero" rodziny ( preferowane)

Twoja praca :

-wyjazdy po całej Polsce,spotkania negocjacje

-nadzór sieci sprzedaży

-raportowanie do centali

-możliwośc natychmiastowych wyjazdów za granicę po nakazie centrali

-twoj czas w życiu należy do firmy dzwonią i masz być gotowy

Bardzo proszę forumowiczów o nie zadawanie pytań tylko oparcie się o te powyzsze zasady

Proszę o opinie krótką na Tak lub Nie nie ma pytań dodatkowych ankieta lezy przed Wami.

Wiecej danych nie podam 8)

Cel ankiety jest dla mnie stastystyczny i oczywiście wązne żeby odpowiedzi były szczere.

Dziekuje wszystkim którzy oddadzą głos

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

3 x TAK - Polaka znak :)

po 1. uwielbiam jezdzic a szczególnie po Polsce i calym swiecie - byleby dobre auto dali - nie ma to jak jazda autostrada :(

po 2. kasa niezla

ja akurat uwielbiam jezdzic ale rozumiem tych co nie lubia i dlatego moje argumenty sa subiektywne

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, że to jest miesięczna płaca?

póki nie mam rodziny (a coś mi się nie zapwiada, abym ją miał), to zgodziłbym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt odnawialny co rok

Kasa miesieczna

Samodzielność to ty ustalasz kiedy i z kim sie spotykasz ale wiadomo roboty masz dużo.

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz rodziny to można taką pracę wziąść na rok, góra dwa lata. Dłużej normalny człowiek nie wytrzyma. Jak na polskie warunki to kasa niezła, choć wymagania spore. Należy tez pamiętać, iż w takiej pracy łatwo nawiązać kontakty, które pozwolą później dostać równie dobrze płatną, choć lżejszą pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK

-"zero" czasu dla siebie (pracuje dla nich jesteś ich "własnością")

-"zero" rodziny ( preferowane)

Pokażcie mi firmę, która tego nie wymaga (oprócz budżetówki) i to za % tej kasy.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% czasu dla firmy - NIE

Testowane i niefajne (mimo, że nie mam za bardzo rodziny, kobiety ani nawet psa)

A i ta kasa - też nie jestem przekonany, czy tego warta. Rozumiem, że można zachomikować, ale z takiego zarobienia wbrew pozorom niełatwo się wyrwać, a co robić z kasą jeśli nie ma się na nic czasu (niestety też przetestowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi firmę, która tego nie wymaga

i jeszcze jedno - pokazcie mi jedna osobe z tego forum która dziala jako tzw "freelancer" albo posiada wlasna firme i:

1. zarabia tyle,

2. pracuje krócej niz 10h dziennie

budzetóka to max 1000 - 1200 zl do reki czyli 10% z tego co bys tam dostal :)

zreszta Kill popatrz na to z tej strony -

ludzie wyjezdzaja za granice na straszne tyranie i po roku - calkiem zdala od rodziny - przywoza max 50 tys czyli polowe z tego co tutaj dostajesz, Ty masz szanse dostawac 2 razy wiecej za prace nie fizyczna + nawet jak masz rodzine to przez rok bedziesz sie z nia krucej widywal ale bedziesz sie wydywal a po roku mozesz zrezygnowac majac odlozona taka kase ze za granica musialbys za to robic 200% normy z lopata w rowie !!

nie ma sie co zastanawiac - nawet 2 lata wyciete z zycia to nic - ludzie za glupie 200 zl tyle czasu w wiezieniu spedzaja bo kombinuja jak moga :(

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intruder, czy pieniądze to wszystko do czego dążysz?

freelancer robi kiedy ma ochotę, nie kiedy ktoś mu karze. Skoro firma wymaga gotowości 24/7, to jest pewne, że to wykorzysta. Teraz wyobraź sobię sytuację, jak idziesz do pubu z kumplami, z dziewczyną i po 2 piwach dostajesz telefon, że musisz coś zrobić.

Rewelacja....

Jakbym miał się podjąć takiej pracy, to za 3 krotność tej kwoty, a i to raczej tylko na rok.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności