Skocz do zawartości

Narzędzie do szacowania oglądalności


Grzegorz Getka

Rekomendowane odpowiedzi

No nic nadal będę korzystał z tego narzędzia, co podałem wcześniej link. :]

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, ja takiego narzędzia nie znam, choć siedze w temacie od kilku latek.

Bo chyba takiego nie ma :P

To co robisz przez te kilka latek ?

Przykład czegoś co oblicza oglądalność https://www.livret.org/wycena.html

Jednak to jest akurat mało dokładne.

To zrozum, że nie ma takiego systemu który będzie monitorował jakiś serwis bez instalacji jego systemu zliczania odsłon.

To jest tak jak byś chciał siedząc u siebie w mieszkaniu liczyć ilość przechodniów na ulicy w New York'u <_<

Minimalnym osprzętowieniem była by w tym wypadku kamera z której obraz miął byś u siebie = wstawiony kod statystyk...

Nic :hello:

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj : www.statbrain.com

Pozdrawiam

Ale to jest kolejne narządzie do szacowania oglądalności. Wyniki (jak w 99,9%) takich narzędzi są na podstawie... wyników z alexy właśnie. A alexa jest w Windows (nie wiem od kiedy jest aktywna) od wersji 98. Ja mam alexe w seo toolbarze, na własne życzenie ;).

Może i alexa nie jest doskonała, ale alternatywy za bardzo teraz nie ma.

Przykład czegoś co oblicza oglądalność https://www.livret.org/wycena.html

Bez podanej metodologii to jest nic nie warte. Zero. Też na 99% liczy to na podstawie wyników z alexa z tym, że dla jednej z moich stron wynik jest 2-3 razy zaniżony, www.statbrain.com lepiej wytypował oglądalność, bo akurat całkiem celnie. Ale to pewnie akurat przypadek.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisałem takie narzędzie nie istnieje,bo fizycznie nie mają jak zbierać danych ;)

Wszystkie tego typu "narzędzia" dane pobierają parsując wyniki z alexa tak samo jak "narzędzia" do sprawdzania pozycji w google parsują stronę wyników google.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład czegoś co oblicza oglądalność https://www.livret.org/wycena.html

Bez podanej metodologii to jest nic nie warte. Zero. Też na 99% liczy to na podstawie wyników z alexa z tym, że dla jednej z moich stron wynik jest 2-3 razy zaniżony, www.statbrain.com lepiej wytypował oglądalność, bo akurat całkiem celnie. Ale to pewnie akurat przypadek.

Narzędzie na stronie livret.org w 100% szacuje oglądalność według wyników alexy (wiem bo to moja strona).

Iość UU jest szacowana na podstawie wyznaczonego wzoru, wzór został określony na podstawie grupy stron ze znaną alexą/oglądalnością.

Dla niektórych stron wyniki mocno mogą odbiegać od rzeczywistości, jednak w większości wypadków błąd powinien wynosić około 10-20%.

Oczywiście mając dane z większej próby można było by bardziej dopasować wzór, aktualnie jest to funkcja składana złożona z trzech funkcji.

rOOt

fasttony.es - reklama na facebook.com

Aplikacje facebook - tworzenie aplikacji na facebook.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności