Skocz do zawartości

Problem z oszustem


Bestmedia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dać nauczke oszustowi troche mało o nim wiem w tym problem...

Znalazlem ogłoszenie Sprzedam mailing 3 fora razem 180k userow koles niewystawial zadnej aukcji w allegro wiec mowi na probe wyslemy maile z jednego fora - wszystko poszlo szybko i sprawnie i nawet bylem zadowolony poszedlem za ciosem i poprosilem zeby gosciu wyslal meile do pozostalych 100k zaplacilem kase ponad 50zl no i cisza 0 wejsc, zero kontaktu, najzwyczajnie w świecie koles zrobil mnie *****.

Dane jakie jego mam:

gg: 8889530

email:negasss@gmail.com

Fora jakie podawal ze są żekomo jego - siemensjava.pl forumnokia.pl other.pl (z tego pierwszego forum wszystko bylo ok, choc juz teraz niewiadomo czy ktorekolwiek forum jest jego)

Imie i nazwisko jakie mi podal do przelewu : Kamil Kujawa

Wpisujac w google adres email mozna sie natknac ze juz tesz kogoś przekrecil... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem bodajże za 30zł "na próbę". 0 jakiegokolwiek wzrostu aktywności na stronie - co przy rzekomych 30 000 maili wydaje się niemożliwe.

Kwota to taka że osobiście sprawę olałem. Nie mniej teraz już raczej nie zainteresuje się podobną ofertą.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u drugiego herbatnika z allegro co obiecywal i podkreslal ze meile zostana wyslane ale nie obiecuje ze ktokolwiek w nie kliknie? Tez takie coś kupilem i tez 0 wejsc

Jest wielu takich... Jak skuteczność mailingu okaże się praktycznie zerowa to oznajmią Ci, że nieumiejętnie sformułowałeś treść reklamową maila, po prostu nie potrafiłeś zachęcić odbiorców do odwiedzenia Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie mailing do 30 000 osob kosztuje 500 zl a to jest bardzo tanio. czego sie spodziewales po 50? przeciez to oczywiste ze cos tu smierdzi. tak samo jak masz oferty na allegro milion odslon za 100 zl. ale juz nie podane ze koles ma 10 odslon dziennie i ten milion bedzie trwal 100 lat. niestety tak juz jest. jak mowila moja nauczycielka na ekonomii "nikogo nie stac na tanie rzeczy".

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to u tego samego kolesia? Czy u drugiego herbatnika z allegro co obiecywal i podkreslal ze meile zostana wyslane ale nie obiecuje ze ktokolwiek w nie kliknie? Tez takie coś kupilem i tez 0 wejsc :(

Tak, ten sam.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... zaplacilem kase ponad 50zl no i cisza 0 wejsc, zero kontaktu, ...........

możesz spisać na stary tą kasę i wyciągnąć wnioski na przyszłość, jak to mówią towar ma swoją cenę , nie ma na tym świecie nic za darmo czas przestać sie oszukiwać

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. www.upindol.pl/info-z-jego-gg

2. www.upindol.pl/info-z-jego-nicku

Po tych danych juz go mozesz trochę namierzyć :()

Po trzecie: https://allegro.pl/show_user.php?search=negass

Pzdr

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie mailing do 30 000 osob kosztuje 500 zl a to jest bardzo tanio. czego sie spodziewales po 50? przeciez to oczywiste ze cos tu smierdzi. tak samo jak masz oferty na allegro milion odslon za 100 zl. ale juz nie podane ze koles ma 10 odslon dziennie i ten milion bedzie trwal 100 lat. niestety tak juz jest. jak mowila moja nauczycielka na ekonomii "nikogo nie stac na tanie rzeczy".

Wiadomo że jakiś przypadkowy mailing za powiedzmy 50zł nie będzie taki skuteczny jak dobrze stargetowany do pożądanej grupy.

Tak samo jak nie ma co oczekiwać że pozycjonowanie za 9,99 za allegro będzie super, ale tu mamy do czynienia po prostu z ewidentnym oszustwem.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak koleś posiada forum o tibii dla 12 latków i im śle te maile to ciężko wymagać jakichś efektów gdy dostają spam z nieinteresującym ich całkowicie tematem.

Dobry mailing to prócz dobrze sformułowaniej treści także odpowiednia grupa odbiorców. Najlepiej tematyczna, która zadeklarowała że chce otrzymywać takie informacje bo ich to interesuje.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności