Skocz do zawartości

Pare pytań


7087822

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam że taki nie zbyt konkretny tutuł tematu ale chce zadac pare prostych pytań i zarazem nie tworzyć owych wątków.

1. Mam Bloga i jego site jest róny 400 stroną i nie więcej poprostu linkuje i linkuje a site jest taki sam albo i maleje.Czym jest to spowodowane ?

2.Czy lepszy byłby KatalogMini niż WP ?

3.Jeżeli zrobił bym katalog strony połoczony z moja strona tzn.znajdował by się

Czy wpłynęło by to na pozycjonowanie mojej strony ?

4.Jeżeli bym zrobił tak jak w pytaniu powyzej to jak bym chciał pozycjonowac strone to nie pozycjonował bym katalogu ?

5.Moze wiecie jak zoptymalizować phpbb by przemo , pod pozycjonowanie.

6.Dziennie pozycjonuje po 40 linków na 4 frazy i na początku był efekt tzn. strona skoczyła o 40 pozycji na jednej frazie a teraz pozycjonuje w taki sam sposób i nic, czy konkurencja jest docyć śliną ?

moze niektóre pytania sa banalne ale czekam na odpowiedź

Pozdrawiam

Paweł

-------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam Bloga i jego site jest róny 400 stroną i nie więcej poprostu linkuje i linkuje a site jest taki sam albo i maleje.Czym jest to spowodowane ?

Zła optymalizacją, powielaną treścią z innych stron, tą samą treścią na różnych podstronach - powodów mogą być tysiące - podaj lepiej adres tego bloga.

2.Czy lepszy byłby KatalogMini niż WP ?

Skrypt otwarty mini słuzy do tworzenia tradycyjnych katalogów stron, wordpress do precli czyli artykułów z linkami w treści - i jedno i drugie jest dobre i potrzebne o ile umiesz z tego korzystać.

3.Jeżeli zrobił bym katalog strony połoczony z moja strona tzn.znajdował by się

Czy wpłynęło by to na pozycjonowanie mojej strony ?

Tylko tyle że z czasem miałbyś wejścia z fraz z long taila (ale tez nie wiadomo jak powiązanych tematycznie z Twoja stroną główną ?) no i niektórzy twierdzą że google trochę lepiej traktuje strony z większym sitem - ile w tym prawdy niewiadomo.

4.Jeżeli bym zrobił tak jak w pytaniu powyzej to jak bym chciał pozycjonowac strone to nie pozycjonował bym katalogu ?

A kto zabrania pozycjonować jednego i drugiego ?

5.Moze wiecie jak zoptymalizować phpbb by przemo , pod pozycjonowanie.

Zainstalować odpowiednie wtyczki - seo urle, dynamiczne meta tagi, sitemape itd. - poszukaj na forum bo gdzieś niedawno już było o tym.

6.Dziennie pozycjonuje po 40 linków na 4 frazy i na początku był efekt tzn. strona skoczyła o 40 pozycji na jednej frazie a teraz pozycjonuje w taki sam sposób i nic, czy konkurencja jest docyć śliną ?

Pozycjonowanie to proces długofalowy - efekty widoczne sa dopiweo po jakimś czasie - od kilku tygodni do kilku miesięcy. Znów nie podałeś konkretów więc niewiele można Ci pomóc.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności