Skocz do zawartości

ciekawe miejsca


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wspomniałem zacznę wątek i niech bedzie on promocją ciekawych miejsc w Polsce

Opisujcie fajne miejsca gdzie byliście i co w nich jest godnego polecenia

Na początek trzy miejsca:

1. Muczne ( www.muczne.pl ) - Bieszczady

Leśniczówka "na końcu" Bieszczad, pyszne jedzenie ( dziczyzna palce lizać ), mało ludzi, niezapomniane widoki, puuuuuusssttooooo wszędzie. parę kraków do Tarnawy, a tam już tylko rozległe łąki i lasy Super gospodarze

2. Smołdziński Las - Wybrzeże

Tuż koło Słowińskiego Parku, 3 km od morza jest mała wioska, kilka kwater Agro, słaba infrastruktura, ale PLAŻA, ze prawie żywego ducha. Bylismy w sierpniu, ładna pogoda, a na plaży - po odejściu jakieś 500 metrów w bok od wejścia na plażę 3-4 pary w zasięgu wzroku. Najlepiej z rowerem, lasy, wydmy, stosunkowo blisko do cywilizacji ( Ścieżka rowerowa przez park do Rowów. Muzeum Wsi Slowińskiej w Klukach, Rowokół, Łebsko ( koniecznie z lornetką na ptaki )

3. Harsz - Mazury

Środek Mazur, a cisza i spokój, mała miejscowość parę kilometrów w bok od trasy Giżycko-Węgorzewo, kwaterki nad samym jeziorem, piaseczek, naprawdę spokój. A i blisko do miejscowości Ogonki ( przy trasie Giżycko-Węgorzewo ), a tam w jednej z trzech bodaj knajpek przepyszne smażone filety z małych okonków

na początek tylę, i mam nadzieję, ze się wątek rozwinie.

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ateny...

na Mazurach.

Agro, daleko od wszystkiego, wioska moze 100 mieszkancow, w sklepie pani wegetarianka zawsze doradzi co sobie zrobic na kolacje, czysciutkie jezioro, sieje i sielawy.

https://heh.pl/&2Z

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie można znaleźć uroczy zakątek. Moje miłe wspomnienia:

rowery na Suwalszczyźnie, kajaki na Hańczy, na Biebrzy, piesze rajdy

po Zamojszczyźnie i Lubelszczyźnie, po Koszalińskiem, samotne łażenie

po Bieszczadach, Karkonoszach, rowery po Wielkopolsce, Pałukach, ...

mogę tak długo, każdy wyjazd, w każdy region może dać mnóstwo

'ciekawych' wrażeń... Kwestia własnej wrażliwości krajoznawczej... :]

Wracając na ziemię i trochę realnie odpowiadając: Suwalszczyzna rządzi.

Można robić wszystko, w pięknych okolicach, bez tabunów turystów...

Szy.

*edit*

... piękna Jura, urocze Lubuskie, zamki na Dolnym Śląsku, 'moje'

Kaszuby, piękne polskie wybrzeże, miejsca jak Wysoczyzna Elbląska,

przepiękne polskie parki narodowe... ech, rozmarzyłem się :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może nie koniecznie na wakacyjny urlop, ale na weekend bardziej,

Najzimniejsze obecnie miejsce w Polsce, czyli Hala Izerska. Cisza, spokój i jest naprawdę pięknie, takie dolnośląskie Bieszczady trochę. W chatce nie ma prądu (generator do pewnego momentu), bieżącej wody i żadnych wygód, ale atmosfera niesamowita, podobnie jak omlet z jagodami i bigosik.

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też polecam cos fajnego na mazurach. Może ktoś słyszał lub był w Galindii https://www.galindia.com.pl . Fajne miejsce jest co ogladac. szczególnie jak się trafi na jakis show jak przyjedzie jakas grupa zorganizowana,mozna przez przypadek zostać pasowanym na Galinda :lol: . jest to pomiedzy Mikołajkami a Uktą tylko zrobiło sie tam dość drogo niestety, mozna przez przypadek zostać pasowanym na Galinda :)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Smołdziński Las - Wybrzeże
obok w Łebie byłem w woju 8) często siedziałem w Stilo (po drugiej stronie od Łeby jakieś 16 km) najwyzsza latarnia morska , i małe źródełko w lesie z przecudowna wodą :lol: tam też zobaczyłem jedyny raz w życiu jak dotychczas orła bielika z odległości ok 40 m wooow porażający widok :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w bardzo nudnej ale z wakacyjnego punktu widzenia bardzo atrakcyjnej miejscowosci. Na ponizszej stronce mozecie zobaczyc i poczytac troche. Jesli planujesz udane wakacje to nawet musisz to zobaczyc...

www.jantar2005.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności