Skocz do zawartości

Pi razy oko za reklamę na małej stronie


Okran

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy ile można zarobić za banner reklamowy na stronie. Przejrzałem pobieżnie oferty WP, Onetu i Interii i w każdej było napisane, że jest atrakcyjna i ma same plusy, ale nie dokopałem się do konkretnych liczb ;).

Chciałbym prosić o szacunek "pi razy oko" ile można mieć z reklamy (banner) na małej stronie, którą odwiedza często i regularnie stała grupa ok. 200 osób.

Czy opłata jest za ilość odświeżeń, czy za kliknięcia w banner? I czy jedna osoba może klikać tylko raz, czy np. raz w ciągu dnia (chodzi oczywiście o kliknięcia płatne dla autora strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam strone która miesięcznie ma 46 000 uniqalnych wizyt i ponad 150 000 wyświetleń ,a za umieszczenie banera na 1 miesiąc dostaje ok.30 zł .Przyrównaj sobie teraz swoją stronę i będziesz wiedział ile dostaniesz za reklame .Moim zdaniem za 200 osób nic nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stronę odwiedzają stale te same osoby to będziesz zarabiał jeszcze mniej. Jednak 200 osób dziennie powinno wyświetlić stronę około 1000 razy. Za 1000 odwiedzin strony serwis cpmprofit.com płaci chyba 20groszy. To wydaje się być bardziej opłacalne od reklam ppc.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam strone która miesięcznie ma 46 000 uniqalnych wizyt i ponad 150 000 wyświetleń ,a za umieszczenie banera na 1 miesiąc dostaje ok.30 zł

To tanio się sprzedajesz... Za tyle to by mi się nawet nie chciało maila wysłać... Ja jestem zdania, że albo sprzedawać po normalnych cenach, albo nie sprzedawać w ogóle... No chyba, że masz tych banerów 1000 na stronie :hmmm:

ps. Do autora tematu: https://reklama.interia.pl/cennik/,,pl plus cenniki sieci reklamowych (Ad.Net, Arbomedia, IDMnet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam strone która miesięcznie ma 46 000 uniqalnych wizyt i ponad 150 000 wyświetleń ,a za umieszczenie banera na 1 miesiąc dostaje ok.30 zł .Przyrównaj sobie teraz swoją stronę i będziesz wiedział ile dostaniesz za reklame .Moim zdaniem za 200 osób nic nie dostaniesz

Chyba więcej z AS wyciągniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300-600 zł miesięcznie / Chyba sobie jaja robisz?
Nie, niby po co?

Zaznaczę jednak, że nie mam reklam stale ale z przerwami i że nie zawsze są to umowy na cały miesiąc, ale np. na dwa tygodnie. Reklamodawcy zgłaszają się sami, nigdzie nie oferuję takich usług. Reklama rozliczana legalnie z umową. Taka specyfika serwisu. Akurat na tej stronie sprawdza się dużo lepiej niż AdSense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy serwis rządzi się swoimi prawami i tylko dobrze obserwujący stronę właściciel jest w stanie ocenić co będzie dla niego bardziej opłacalne.

Marek88, faktycznie Twoja cena jest ciut "śmieszna" imo - 300zł to minimum - i to przy założeniu bannerów rotacyjnych, bo gdy klient jest sam na stronie - tzn. wyświetla się ciągle jego banner, bez "konkurencyjnych" cena powinna być wyższa.

gordon, podaj proszę na pw adres i ofertę !!!

Okran - przetestuj Adsense, wszystko też zależy jaka to tematyka :blush: ja z takiej ilości userów dziennie potrafię coś zdziałać na adsense :D ( jak coś zapraszam na PW)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady piszecie o 300-600 zł za stronę którą odwiedza 1500 UU dziennie ? Takie rzeczy to chyba tylko na tematycznym opiniotwórczym blogu.

ja mam forum muzyczne, 1100 UU dziennie, zarobki z Adsense są na poziomie 0,5-0,7$ dziennie, przy czym mam duży blok w pasku bocznym i reklamy między postami, dopasowane wg wzorów dopełnienia i wtopienia. Testowałem różne wzory i ustawienia i lepszych wyników nie było.

Kiedyś dostałem ofertę reklamy za banner - 35 zł / mieś, ale nie skorzystałem.

Być może jest ktoś kto mógłby mi zapłacić 100zł/mieś, ale nie 300 czy 500. Gdyby reklamodawcy byli tacy hojni, to zarobki w AS nie były by tak niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności