Skocz do zawartości

Hardcorowi klienci SEO


shpyo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj chciałem się Was zapytać o to z jak bardzo hardcorowymi klientami pracowaliście podczas całego pozycjonowania. Nie chodzi mi tutaj o nazwy !!!, ale rzeczy jakie robili (świadomie lub nie) na swoich stronach. Ostatnio mam jakąś złą serię...

W takich najbardziej ostrych jazd jakie do tej pory miałem, to pamiętam dwie akcje:

- klient miał sklep, który był dobrze spozycjonowany. Nagle w pewnym momencie, zafundował sobie całkiem nowy silnik sklepu - cały długi ogon poszedł w... :blush:

- kolejna sprawa - klient kupił sobie nową domenę (w członie z nazwą firmy). Zlecił swojemu informatykowi zaindeksować ją w Google. Co zrobił? Przekierowanie starej na nowej, potem przekierowanie zdjął. Ładna dziura w raporcie pozycji była.

Co można zrobić w takich przypadkach? :D

Mieliście coś podobnego? ;>

Ot takie (nie)miłe zakończenie 2008.

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to uswiadomienia klienta, co sie robi z jego domena, mniej wiecej na czym to polega i to, ze jego dzialania moga przyniesc nieporzadane skutki i dodatkowo groza zerwaniem umowy. Klient tez czlowiek, od Twojego podejscia i traktowania go, zalezy dalsza wspolpraca.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana layoutu - oczywiście zapowiedziana, zapytano mnie co trzeba zrobić. Zrobiono tak, jakby ktoś wyciągał ode mnie informacje po to, żeby spieprzyc sprawę - jest gorzej niż sądziłem, że może być. Podstrony mają nowe adresy (inne), stare nie przekierowują 301, więc efekty diabli wzięli.

Na stronie głównej (powiedzmy) jest podwójne menu: jedno prowadzi bezpośrednio na podstrony, drugie menu ma inne adresy i przez 302 prowadzi do tych samych podstron. I właśnie te adresy przekierowujące 302 na docelowe zaczynaja wychodzić w serpach.

Przy okazji title i description strony głównej i podstron diabli wzięli.

Na kilku podstronach brak też treści, więc ich związek z pozycjonowanymi słowami kluczowymi jest nikły.

Na koniec - mail z ponagleniem, bo efekty cienkie.

Dla mnie sprawa jest prosta - sabotaż. Jak to widzi korporacja międzynarodowa - nie wiem.

Ręce i spodnie opadają. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł kurier z paczka od klienta :) ładna flaszka dobrego wina w drewnianej skrzyneczce i paczka słodyczy ;) - w nowym roku zyczę Wam samych takich klientów :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze nr to są jak klient wymieni stronę lub sklep z nienacka na nową bez uprzedniego poinfomowania uprzedzenia :) nic tego nie przebije

Tak a nie zapłacić za domenę, mimo telefonów olewać dalej sprawę i tak 3 tyg ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno 2x to samo co Yeden - u dwóch zupełnie różnych (i wydawałoby się wcześniej, poważnych) klientów.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł kurier z paczka od klienta ;) ładna flaszka dobrego wina w drewnianej skrzyneczce i paczka słodyczy ;) - w nowym roku zyczę Wam samych takich klientów :)

A mnie nie chciały wypuścić dopóki nie wypiłem szampana ;) - samych takich klientek w nowym roku :)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności