Skocz do zawartości

CMS - filmy


Watt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przepraszam, że piszę tu ale nie mogłem znaleźć lepszej kategorii do mojego problemu.

Mam pytanie czy moglibyście mi podać nazwę CMSa, na którym mógłbym postawić portal z filmami

(Chodzi mi o CMS podobny do stron milanos.pl, maxior.pl). Chodzi mi, głównie żeby pod filmem, który dodam były komentarze w takiej formie jak na powyższych portalach. Oczyiście miło by było gdyby się pozycjonował dobrze. Próbowałem php fusion, wordpressa i jakoś mi nie pasują.

Pozdrawiam i liczę na was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę z większości systemów zarządzania treścią da się zrobić podobne strony (z linków co podałeś), aczkolwiek jeżeli potrzebujesz czegoś prostego aczkolwiek nie najwydajniejszego to ja polecę Ci wordpressa, ale przyznam iż, tylko dlatego że znam się na nim najlepiej i najprzyjemniej mi się go "przerabia". Od wielu osób słyszałem "prawie same superlatywy" o drupalu (z wyłączeniem "łatwości" przerabiania tego skryptu [stąd prawie]) na ile jest to prawdą nie mam pojęcia ale w tym wypadku zaufam wielu i pozwolę sobie "podbić" (o ile to dobre słowo) tę opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności