Skocz do zawartości

Wzajemne linkowanie zaplecza


SirZooro

Rekomendowane odpowiedzi

Do strony pozycjonowanej tworzę pięć wartościowych zaplecz tematycznych, które linkuję z zewnątrz (katalogi, precle, itd.). Dodatkowo linkuję je wzajemnie: Z1 -> Z2 -> Z3 -> Z4 -> Z5 -> Z1. Na każdej z tych stron umieszczam link to strony pozycjonowanej. Co myślicie o takim schemacie linkowania?

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z1 -> Z2 -> Z3 -> Z4 -> Z5 -> Z1

Mi tak 30 stron unikalnych poszło - myślę, że wspólne linkowanie przyczyniło się do tego :)

Edycja: spookypld, proszę poczytaj troszkę forum, a potem wypowiadaj się ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak 30 stron unikalnych poszło - myślę, że wspólne linkowanie przyczyniło się do tego

hehe jak "unikalne zaplecze" może pójść się je...?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaplecze stoi na tym samym ip nie proponuje tego rozwiązania. Jak masz inne ip dla każdej zapleczowej strony możesz je ze sobą lekko podlinkować.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirZooro, zrobiłeś mocno powiązane koło w swoim schemacie. Nie zamykaj go najlepiej unikając ostatniego linka Z5 -> Z1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Widzę że ilu pozycjonerów tyle różnych opinii na temat wzajemnego linkowania ;). Wychodzi z tego że trzeba przeprowadzić własne testy żeby się przekonać co i jak.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo linkowanie wzajemne wpisów w preclach wydaje się być naturalne, w końcu w blogach bardzo często pojawiają się linki do innych artykułów w innych blogach

Pamiętaj jednak żeby nie linkować cały czas w ten sam sposób że z1 < z2 < z3

Wykorzystuj jak najwięcej precli ze swojej listy i różnicuj linkowanie, pomiędzy sobą. np z31 < z53 < z3

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności