Skocz do zawartości

Wzajemne linkowanie zaplecza


SirZooro

Rekomendowane odpowiedzi

Qbexus, chodzi mi o ogólny zamysł blogów gdzie osoba, pisząca post odwołuje się do innego artykułu.

Co do precli linkowanie pomiędzy artykułami jest skuteczne, i nie szkodliwe. Nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie jeżeli chodzi o umieszczanie i linkowanie wpisów preclach, wierz mi ja dodałem już trochę artykułów, monitoruje precle, pod względem banów, filtrów, situ. Z tego co obserwuje linkowane pomiędzy sobą precle mają się dobrze.

Piszesz że ślepy widzi, oczywiście dla nas jest naturalne że precel służy tylko i wyłącznie do zamieszczenia linków pozycjonujących. Jednak precel udaje blog i dla Google nie jest to już takie oczywiste.

Jeżeli uważasz że moja teoria jest błędna podaj konkretne przykłady, aby ją obalić.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję w ogóle nie linkować własnych stron!!! Kilka razy kombinowałem i sie przejechałem. Jeden link nie ma nie wiadomo jakiej mocy więc za dużo nie pomoże a bardzo prawdopodobne, że zaszkodzi. Google szybciutko lokalizuje powiązane ze sobą strony. Linki pomiedzy własnym zapleczem to chyba jedyne jakich lepiej nie mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca uściśliłem, linkowanie wpisów do precli pomiędzy sobą odbywa się w moim przypadku na podstawie powiedzmy 700 precli, które stoją na rożnych domenach, IP, itd.

Jednak im mniejsze zaplecze które nawzajem do siebie linkuje tym większe prawdopodobieństwo, może mieć to negatywne skutki w Google.

Najlepiej będzie tak jak pisze kila w ogóle nie linkować zaplecza pomiędzy sobą, jednak linkować je z zewnątrz.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeznaczenie precli jest oczywiste tylko dla kogoś kto zna temat. Dla każdego innego będzie to po prostu kolejna strona, której właściciel z jakiegoś powodu postanowił umieszczać wpisu zupełnie ze sobą niepowiązane tematycznie, to tego pisane w różnym stylu, część z nich jest pisana poprawnym językiem podczas gdy inne roją się od błędów, trafiają się wśród nich takie z błędnie zakodowanymi znakami, i dodatkowo część linków jest wstawiona w części zdana która jest całkiem niegramatycznie napisana (typu "najtaniej samochody malowanie kraków wykonasz u nas").

Kiedyś na tym forum była też opisana historia dziewczyn które szukając informacji o uczelni trafiły na zaparkowaną domenę, i uznając ją za dobry punkt startowy dla dalszych poszukiwań przeklikały kilka linków wyświetlonych na tej stronie.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności