Skocz do zawartości

potrzebna porada


not_available

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

To mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się przywitać. Wcześniej trochę tutaj zaglądałem i starałem się co nieco czytać ;)

Otóż potrzebuję porady. Posiadam taki mini-serwis (blog) - tutaj link - na skrypcie Wordpress. Zainstalowałem wszelkie polecane SEO wtyczki (m.in. Related Posts itd.). Serwis ładnie się indeksował i byłem nawet wysoko na frazę "tatuaże" (najwyżej 19 miejsce). Zachciało mi się SWLa. Po zainstalowaniu go PR2 wzrósł do PR3, ale po jakimś czasie moja pozycja spadła. Prawdopodobnie dostałem filtr. Taka sytuacja utrzymuje się już całkiem długo - ok. 2 miesięcy, a ja jestem na pozycji 355. Ostatnio jednak zauważyłem wzrost liczby odwiedzin z wyszukiwarki grafiki Google.

Mam do Was pytanie: co zrobić? Czy wywalić SWL i zgłosić się do Google z prośbą o zdjęcia filtra i ponowne rozpatrzenie strony? Proszę obejrzyjcie moją stronę i poradźcie co zrobić, aby strona wróciła do łask szanownego Gów... Google?

Linki z SWLa (dokładnie LinkMe) są w sidebarze po lewej na dole strony.

Strona była też katalogowana z automatu dodajemy.info.

Co radzicie?

lubisz tatuaże? zobacz galerię: tatuaże. Dodaj tatuaż i oceniaj tatuaże innych! Forum oraz galeria wzorów tatuaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
tatuaże,tatuaże wzory,galeria tatuaży,tatuaż,tattoo,tattoos,wzory tatuaży, kolczyki,dziary,dziara,tribale,tatuaże z henny,henna,ceny tatuaży,piercing,biomechanika, tatuaże dla kobiet,tatuaze,wydziarani

Wywal to ;) Nie instaluje się SWL na pozycjonowanej stronie :) Intensywnie linkuj i poczekaj na efekty ;)

E: O 1k postów :P

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jest nie tak strona na nazwe domeny nie pokazuje sie w polskich wynikach

stronka wyglada fajnie, szkoda jej

ja bym usunal swle ze strony, ktora pozycjonuje i napisal o ponowne rozpatrzenie

punkty mozna pozyskac na milion innych sposobow, nie trzeba wyswietlac linkow na pozycjonowanej stronie

rada jest taka, poki nie zgromadzisz takiej ilosci punktow, jaka masz w linkme przeznaczona na strone nie usuwaj

zrob kilka stronek w ostatecznosci na darmowych serwerach - podmien punktasy i dopiero usun SWLa i zglos strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zastanawiaj tylko natychmiast wywal linki jak poczytasz forum to się przekonasz że zarówno LinkMe jak i kilka innych swl-i jest na cenzurowanym w G. Postaraj się o kilka naprawdę wartościowych i tematycznych linków a jak chcesz punkty z swl to zrób pod nie specjalne serwisy.

cos jest nie tak strona na nazwe domeny nie pokazuje sie w polskich wynikach

Co niektóre permanentne filtry na wszystkie frazy właśnie tak się objawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiemy ile ma punktow w linkme i ile i jakich linkow pojdzie sie piescic

Mam trochę ponad 2k punktów Elite, na razie wg panelu LinkMe widać, że linkuje do mnie 98 stron, czyli nie tak dużo.

Na razie zastosowałem się do Waszych porad. Napiszę jeszcze do Google i zobaczę jak sytuacja się rozwinie.

Dam znać - no chyba, że sami za jakiś sami zobaczycie mnie w TOP10 na frazę "tatuaże". ;)

Pozdrawiam

lubisz tatuaże? zobacz galerię: tatuaże. Dodaj tatuaż i oceniaj tatuaże innych! Forum oraz galeria wzorów tatuaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie instaluj SWL na swojej stronie.

Raczej na wartościowej stronie na której Ci zależy i którą pozycjonujesz bo może być to strona klienta :)

2k punktów to niewiele daj parę artów do wartościowych precli i będzie do przodu.

98 domen śmieci

Nie przesadzajmy punkty elite dają trochę lepsze linki niż większość swl-i

A swoją drogą skoro linki z swl-i są takie śmieciowe to dlaczego większość stron pozycjonerów jest linkowane z rotacyjnych systemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie instaluj SWL na swojej stronie.

Raczej na wartościowej stronie na której Ci zależy i którą pozycjonujesz bo może być to strona klienta :)

Oczywista oczywistość.

98 domen śmieci

Nie przesadzajmy punkty elite dają trochę lepsze linki niż większość swl-i

Jakby ich nie nazwano i tak większość domen w swlach to śmieci, znajdzie się kilka wyjątątków wśród kilkunasty tysięcy ale to wyjatek potwierdzający regułę.

A swoją drogą skoro linki z swl-i są takie śmieciowe to dlaczego większość stron pozycjonerów jest linkowane z rotacyjnych systemów?

Nikt poważny nie dopala ważnych stron zbyt dużą ilością linków z swl, linki te mogą być tylko dodatkiem do pozycjonowania i tak też się dzieje choć tylko w sytuacji o których piszę poniżej (finanse).

W innym przypadku spowodowanego pewnie brakiem pieniędzy na inne formy linkowania, zbyt mocna współpraca z swlem to chodzenie po polu minowym i codzienna obserwacja serpów czy nasza strona dostała już filtra.

Na koniec to pamiętajcie że najwięksi gracze nie korzystają z swli w formie takiej jakiej my, mali mamy do nich dostęp i na pewno nie z powodu tego że o nich nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWL dają punkty ze śmieci więc nie oczekuj cudów i nigdy nie instaluj SWL na swojej stronie.

Widzę ze należysz do ludzi pokonanych przez G :D

Na koniec to pamiętajcie że najwięksi gracze nie korzystają z swli w formie takiej jakiej my, mali mamy do nich dostęp i na pewno nie z powodu tego że o nich nie wiedzą.

mega bzdury wyssane z sufitu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec to pamiętajcie że najwięksi gracze nie korzystają z swli w formie takiej jakiej my, mali mamy do nich dostęp i na pewno nie z powodu tego że o nich nie wiedzą.

No może u nas nie korzysta IBM czy Google :D ale parę firemek z top 100 najbogatszych czy top 100 alexsa to widziałem ze jak by korzystali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt poważny nie dopala ważnych stron zbyt dużą ilością linków z swl

Zgodnie z tą teorią wiele firm pozycjonerskich z pierwszych stron G jest niepoważna a ich strony domowe są dla nich nieważne ?

Napisałem zbyt dużą. Każdy to wie że idealnie jest nie korzystać w publicznych swli, brak kosztów zmusza ich jednak do korzystania z nich.

Na koniec to pamiętajcie że najwięksi gracze nie korzystają z swli w formie takiej jakiej my, mali mamy do nich dostęp i na pewno nie z powodu tego że o nich nie wiedzą.

mega bzdury wyssane z sufitu

O prywatnych swlach pewnie nie słyszałeś? O własnym zapleczu też pewnie nie?

Każdy kto zarabia na swl będzie go bronił jednak fakty same mówi za siebie.

Fala filtrów dotknęła głównie strony z swlami, przypadek?

Zdjęte filtry po zdjęciu swla, przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prywatnych swlach pewnie nie słyszałeś? O własnym zapleczu też pewnie nie?

Każdy kto zarabia na swl będzie go bronił jednak fakty same mówi za siebie.

Fala filtrów dotknęła głównie strony z swlami, przypadek?

Zdjęte filtry po zdjęciu swla, przypadek?

Bzdurami dorównujesz dżordżowi

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann - troche prawdy w tym jest co powiedział lolki, ale tylko tyle, że jak się SWLi uzywac nie umie to sie ma kichę, a nie pozycję. SWL to bardzo dobre narzedzie, tylko używac trzeba umieć.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności